Ki másról is szólhatott volna a Galata és a Fener derbije, mint a portugál trénerről…
“Hiszek a kialakult keretben…”
Lengyel élvonalbeli együttes érdeklődött iránta…
Még mindig kieső helyen kispestiek…
Bőven volt esélye lezárni a mérkőzést az andalúz csapatnak!
Remek formában van a fővárosi alakulat…
Sallai Roland kezdőként lépett pályára és csak az utolsó percekben cserélte le őt vezetőedzője…
Két év alatt megdöntené a klubcsúcsot
A szezon elején óriási pénzügyi gondokkal küzdött a Málaga együttese, tulajdonos váltás, büntetések minden szóban forgott, aztán valahogy elcsendesedtek ezen dolgok, és a labdarúgásé lett a főszerep, némileg úgy tűnt a gondok rendeződtek a Bajnokok Ligája újoncnál. Viszont most már az UEFA lép közbe, nem nézik tovább a klubnál történő eseményeket, büntetést helyeztek kilátásba, hiszen mint kiderült az együttes 9 millió euróval tartozik játékosai felé, ami a fizetésüket illeti.
Ez viszont a csapat teljesítményén nem látszik, hiszen a La Liga pontvadászatát remekül kezdték, igaz kisebb hullámvölgybe csúsztak, de úgy tűnik abból is már felfelé vezet az út és ismét ott vannak BL-ért folyó küzdelemben. Ami pedig a legrangosabb európai kupasorozatot illeti, a csapat újoncként már négy fordulót követően bebiztosította továbbjutását, majd pedig az ötödik körben elsőségét is. Nem kisebb csapatokat megfricskázva, mint az AC Milan és a Zenit csapata.
Ezen teljesítmény láttán alig ha mondanánk meg, hogy a játékosok nem kapnak fizetést és komoly gondok vannak. Az Európai Labdarúgó Szövetség jelezte a klub felé, hogy a büntetésről a klubok pénzügyi helyzetét ellenőrző testület fog majd döntést hozni. Amennyiben az ítélet negatív a Málaga számára abban az esetben visszatartják azon összegeket, melyet a csapat a remek BL szereplésével kasszírozott. Itt meg kell jegyezni, hogy nem kis pénzekről van szó.
Egy biztos, nincs könnyű helyzetben a Málaga vezetése és tulajdonosai, elképzelhető, hogy más befektető után kellene nézni, a klubnak jót tenne, ha a Katari tulaj (aki elszegényedett) túladna az együttesen.
Az UEFA megjegyzi, hogy nem csupán a Málaga az egyetlen csapat, mely ilyen jellegű gondokkal küzd, az EL és BL szereplő együttesek közül még jó pár esetben folyik hasonló vizsgálat.
Őszi Ádám
Ki másról is szólhatott volna a Galata és a Fener derbije, mint a portugál trénerről…
“Hiszek a kialakult keretben…”
Lengyel élvonalbeli együttes érdeklődött iránta…
Még mindig kieső helyen kispestiek…
Bőven volt esélye lezárni a mérkőzést az andalúz csapatnak!
Remek formában van a fővárosi alakulat…
Sallai Roland kezdőként lépett pályára és csak az utolsó percekben cserélte le őt vezetőedzője…
Két év alatt megdöntené a klubcsúcsot
Semmit nem bíztak a véletlenre…
Remek mérkőzése volt a magyar középpályásnak a Manchester City ellen
Egyre több játékosuk lép szintet…
Az utolsó hét bajnokiból csak egyet nyertek meg…
Egyelőre nem kerül sor a frigyre…
A játékos eddig mindössze egy alkalommal tudott pályára lépni a sérülése miatt…
A játékos rettenetes számokat produkál…
Fejsérülését követően visszament a pályára…
Az olasz mester a horvát középpályását méltatta…
Másfél év után ismét elhagyta nevelőegyesületét…
A német címvédőnél már nem számít alapembernek…
Az új megállapodása 2029 nyaráig szól!
A 36 esztendős játékos többek között megfordult korábban az Arsenalban és a West Hamben
A horvát középpályásnak 39 évesen is akad még erő a lövésében…
Nem jött be a spanyol élvonal Endrick riválisának…