Kettős győzelemmel intézték el Sallói Dánieléket…
A Nyíregyháza jutott tovább a következő körbe…
A szezon egyik legjobb mérkőzésén!
Hiába próbálkoztak, semmi nem ment be a Laziónak
Tovább robog a negatív rekordok felé a Southampton!
Egyedüli alsóbb osztályú csapatként lesz ott az elődöntőben a Bielefeld…
Justin Kluivert szépségdíjas találata nem volt elegendő a vendégek pontszerzéséhez…
Legutóbbi 4 bajnokijából a harmadikat nyerte meg Oliver Glasner csapata!
Ugyan nem mérhető Del Piero-hoz a 25 éves Juve nevelésű támadó, mégis többször játszhatott nevelőegyesületében. Az „Öreg Hölgy” többször is kölcsönadta alacsonyabb osztályú egyesületeknek, illetve valamivel gyengébb élvonalbeli csapatoknak. Jelenleg a szicíliai Catania alkalmazottja, ám kölcsönben Grossetoban szerepelt. A kispestiek fél évre kapják kölcsön az olasz támadót.
Davide Lanzafame 1987. február 9-én született Torinoban. Több nagy múltu klubban is megfordult hazájában, miközben az olasz U21-es válogatottban is pályára lépett hét alkalommal, ezeken a fellépéseken egy gólt szerzett.
A Juventusban 2006-ban a másodosztályban mutatkozott be. Innen lett utánpótlás-válogatott és vett részt a 2008-as Toulon Young Festivalon Olaszországgal olyan társakkal, mint Claudio Marchisio, Sebastian Giovinco, vagy Ignazio Abate, közben 2007-ben a Barihoz került kölcsönbe, ahol Antonio Conte keze alatt dolgozhatott. A piros-fehéreknél 37 találkozón lépett pályára a másodosztályban 2007-2008-ban ezeken tíz találat fűződik a nevéhez, egy évvel később már a Palermo gárdáját erősítette a Serie A-ban. Kilenc találkozón góltalan maradt, majd újra Bariban kötött ki, ahol tizennyolc pályáralépése alkalmával kettő góllal terhelte meg az ellenfelek hálóját. Majd a Parma kötelékébe került 2009-2010-ben. Itt 27 találkozón futballozott és hét gólt szerzett – egyet éppen nevelőegyesülete ellen. 2010. nyarán visszatért Torinóba, nevelő egyesületébe, ám mindössze három találkozón kapott lehetőséget a neves (Alessandro Del Piero, Vincenzo Iaquinta, Alessandro Matri, Fabio Quagliarella vagy Luca Toni mellé kellett volna valahogyan beférkőznie, vagy a középpályán megharcolni a Milos Kraszics, Simone Pepe, Hasan Salihamidzic trióval) konkurencia mellett, gólt nem szerzett. A szezon második felét a Bresciában töltötte kölcsönben, ám itt sem tudott maradandót alkotni, 13/0 a statisztikája. Az elmúlt idényt a Cataniánál kezdte, ám a nyáron a szicíliai klub kölcsönadta őt a Serie B-ben szereplő Grossetonak. Cataniában 11 találkozón egy, a Grossetonál 4 meccsen szintén egy találat fűződik a nevéhez.
Értékét a transfermarkt.de 700 ezer euróra teszi, szerződése a Cataniával, illetve a Palermóval 2015-ig szól, azaz kevés az esély arra, hogy a vele minden bizonnyal nagyon jól járó kispestieknél marad – egy gazdagabb magyar csapat azonban képes lenne arra, hogy az NB I-ben marasztalja.
Pályafutása számokban:
2006-2007 Juventus Serie B 1 meccs/0 gól
2007-2008 Bari (k.) Serie B 37/10
2008-2009 Palermo Serie A 9/0
2008-2009 Bari (k.) Serie B 18/2
2009-2010 Parma Serie A 27/7
2010-2011 Juventus Serie A 3/0
2010-2011 Brescia (k.) Serie A 13/0
2011-2012 Catania Serie A 11/1
2012-2013 Catania Serie A 0/0
2012. ősz Grosseto Serie B 4/1
2013. tavasz Honvéd ?/?
Gavalovits Sándor
Sérülése miatt az előző öt meccset kihagyta…
Kettős győzelemmel intézték el Sallói Dánieléket…
A Nyíregyháza jutott tovább a következő körbe…
A szezon egyik legjobb mérkőzésén!
Hiába próbálkoztak, semmi nem ment be a Laziónak
Tovább robog a negatív rekordok felé a Southampton!
Egyedüli alsóbb osztályú csapatként lesz ott az elődöntőben a Bielefeld…
Justin Kluivert szépségdíjas találata nem volt elegendő a vendégek pontszerzéséhez…
Legutóbbi 4 bajnokijából a harmadikat nyerte meg Oliver Glasner csapata!
A Bournemouth támadója Kerkez Milos passzát követően szerzett csodaszép találatot…
A szoros meccs összejött, a bravúr azonban elmaradt…
Sergio Mullor kijelölte a keretét…
Indul a nagytakarítás és a fiatalítás…
Derült égből villámcsapás…
Több országban nyert bajnoki címet és kupát is…
A Manchesteri csapat finoman szólva sem elégedett a jelenlegi támadóival…
Továbbra sem elégedettek a londoniak a csapat tűzerejével…
Fiatal kora ellenére sok nemzetközi tapasztalattal bír…
Négy napjuk van egyességre jutnia a feleknek…
Ki másról is szólhatott volna a Galata és a Fener derbije, mint a portugál trénerről…
“Hiszek a kialakult keretben…”
Lengyel élvonalbeli együttes érdeklődött iránta…