Unalmas döntetlen Palermoban, könnyed Sampdoria illetve Juventus győzelem – Videó
Folytatódtak az olasz élvonalbeli labdarúgó bajnokság küzdelmei a 26. fordulóval, melyet egy kiesési rangadóval kezdtek szombat este, majd vasárnap délután könnyedén győzött hazai pályán a Sampdoria és a Juventus együttese is.
Palermo – Genoa 0:0
Mindkét csapat nagyon gyengén játszott, az egész mérkőzést többnyire a sárgalapok tarkították. A vendégeknél Tőzsér Dániel nem kapott szerepet.
Kiállítva: Aronica (76.)
Sampdoria – Chievo 2:0 (1:0)
A hazai együttes bő fél óra elteltével megszerezte a vezetést, amire a Chievo együttese nem tudott válaszolni, majd a hajrában a Sampdoria bebiztosította a győzelmét egy újabb góllal.
Gólszerzők: Poli (33.), Eder (83.)
[www.online-soccer.ru] Sampdoria 2-0 Chievo ALL… by all-goals
Juventus – Siena 3:0 (1:0)
Nem tudott meglepetést okozni a vendégcsapat, pedig sokan következtettek arra a Siena közeli eredményeiből, hogy akár egy döntetlen is beleférne. Végül a hazaiak nem hibázva, uralva a játékot simán hozták a kötelezőt.
Gólszerzők: Lichtsteiner (30.), Giovinco (74.), Pogba (89.)
Juventus vs Siena 3:0 GOALS HIGHLIGHTS by UCL2410
Báló Bence