Fiatal játékossal erősítene nyáron a manchesteri együttes…
Hosszú távú szerződést kötöttek vele…
Egyre nagyobb az érdeklődés a játékos iránt…
Képtelenek voltak meglepetést okozni…
A csapatkapitány elmondta, mi vezetett a törökök elleni vereséghez…
Tovább folytatódott Paraguay felzárkózása…
A szövetségi kapitány még bízik a párharc megnyerésében…
Skócia idegenben győzte le Görögországot…
Portugália kikapott Dániától, Németország hátrányból fordítva győzte le Olaszországot…
Tegnap este rendezték a Serie A 28. fordulójának záró mérkőzéseit. Meglepetésre egyik hazai csapat sem tudott nyerni, sőt még a gólszerzésben is meggátolták őket.
Inter – Bologna 0:1 (0:0)
A hét közben Európa Ligában pályára lépő Inter biztosan szerette volna feledtetni a Tottenham elleni 3:0-s vereséget. Mivel a hazaiaktól sok sérült illetve eltiltott játékos volt, ezért elég gyenge kezdővel álltak fel. Meglátszott, hogy nem Handanovic védett, hiszen már a második percben gólt kaphattak volna. Az első félidőben többnyire a vendégeknek voltak helyzeteik, de gólt nem tudtak szerezni. A fordulást követően az Inter játékára továbbra is rá lehetett akasztani a borzalmas jelzőt. Fáradtnak és játékkedvtelennek tűntek. A Bologna viszont élt a lehetőségével és az 57. percben megszerezte a vezetést. Nagy energiát nem kellett a csapatnak a védekezésre fektetni, annak érdekében, hogy megtartsák az előnyüket, hiszen az Inter nagyon gyengén futballozott tegnap este.
Gólszerző: Gilardino (57.)
Sárga lap: Jesus, Stankovic ill. Gabbiadini
Lazio – Fiorentina 0:2 (0:1)
A hét közben Stuttgartban az Európa Ligában magabiztosan nyerő Lazio otthon fogadta a Fiorentina csapatát. Mindkét csapat a tabella harmadik helyéért küzd. A mérkőzésen nem várt módon a vendégek szerezték meg a vezetést Jovetic révén, amit meg is tudtak tartani. A fordulást követően nem változott a játé képe. A két csapat nagyjából egyenlő arányban birtokolta a labdát. Kicsit a Lazio volt aktívabb, de gól szerezni nem tudtak, csak kapni. Ljacic volt eredményes és ezzel beállította a végeredményt. Ezzel a vereségével a Lazio csak a hatodik a tabellán, ami nem hogy BL, hanem még EL indulást sem jelent. A Fiorentina pedig feljött a negyedik helyre, s célba vehetik a BL indulást jelentő helyek egyikét.
Gólszerzők: Jovetic (20.), Ljacic (50.)
Báló Bence
Fiatal játékossal erősítene nyáron a manchesteri együttes…
Hosszú távú szerződést kötöttek vele…
Egyre nagyobb az érdeklődés a játékos iránt…
Képtelenek voltak meglepetést okozni…
A csapatkapitány elmondta, mi vezetett a törökök elleni vereséghez…
Tovább folytatódott Paraguay felzárkózása…
A szövetségi kapitány még bízik a párharc megnyerésében…
Skócia idegenben győzte le Görögországot…
Portugália kikapott Dániától, Németország hátrányból fordítva győzte le Olaszországot…
A csoportorvos halála miatt nem játszották le az Osasuna elleni mérkőzést…
Az ázsiai zónában kelt el az első kiadó hely…
Véget ért számára az idény…
Az idény végén le fog járni a szerződése!
Komoly szerepe van csapata remeklésében!
Nagy valószínűséggel befejeződött számára az idény…
Van ahol már kész tényként beszélnek erről…
Nem véletlen figyelik Európából…
A németek akár igen kedvező helyzetbe is kerülhetnek az esetleges tárgyalásoknál…
A játékos szerződése jövő nyáron lejár, így a Spurs nyomottabb áron megkaparinthatja a nyár folyamán…
Nem tudta felvenni a kesztyűt a házigazdával a magyar válogatott…
A transfermarkt 30 millió euróra becsüli piaci értékét!
Történelmi mérkőzést vívnak a törökökkel…