Az argentin sztár nem kell Brazíliába sem
Egyre többet hallani az utóbbi időben, hogy bár maga a játékos éppen nem küzd időnként rátörő honvágyával, a Manchester City tervezett nyári igazolásai könnyen az argentin támadó, Carlos Tévez Etihad-beli karrierjének végét jelenthetik.
A minap a brazil Corinthians igazgatója, Edu Gaspar hűtötte le a kedélyeket, mondván nekik nincs szükségük Carlos Tévez-re.
A 62-szeres válogatott játékos hol jó viszonyban van Roberto Mancini-vel, hol pedig éppen egymás vérét szívják. Ezért is elképzelhető, hogy az angol klubnál pénzt szeretnének látni, a jövőre már 30 esztendős labdarúgónál, akinek pont a következő nyáron le is ját a szerződése.
Az igazsághoz tartozik még, hogy Tévez már játszott a Corinthians-nál, a szigetországi évek előtt. Lehet, hogy éppen ezért nem kérnek újra belőle, hiszen bár jól játszott a brazil sztárklubnál, a menedzsmentje sok gondot okozott a Cor’-nak.
„Ebben a pillanatban nem érdekel minket Tévez szerződtetése, más pozícióra keresünk embereket. Ha valakit igazán le akarunk igazolni, azért harcolni tudunk, és fogunk is, ahogy tettük ezt januárban Pato esetében.” – szólt a médiának az igazgató üzenete.
Balogh József