Videó: Lovrencsics újra gólt lőtt a Poznan-ban!

Ismét remek hírt hozunk Lengyelországból, ugyanis újfent győzedelmeskedett a Lech Poznan együttese, amelyben ezen alkalommal is kulcsszerep jutott a magyar Lovrencsics Gergőnek.

A lengyel Ekstraklasa 23. fordulójában a poznan-iak a Zaglebie Lubin-t fogadták. Nos, a vendégek nem voltak túl illedelmesek, és a hazai kapus bénázásának köszönhetően egygólos vezetésre tettek szert. Ezt a találatot sikerült Lovrencsics-nek egy szépen felépített támadás során egalizálnia, alig 11 perccel később. Sőt, a szünetre már 2-1-gyel vonulhattak le, a vége pedig 3-1 lett, így az infarktusos kezdés után sima Poznan siker lett a meccsből, így megmaradt Gergőék négypontos hátránya, az éllovas Legia-val szemben.

Lech PoznanZaglebie Lubin 3-1
Gólszerzők: Lovrencsics (16. perc), Hämäläinen (32.), Reiss (87.), illetve Pawlowski (5.)

Lovrencsics találata 00:48-tól:

Lech – Zaglebie 3:1 by _gosc_