La Liga: Két gólos hátrányból állt fel a Bilbao

A baszkok két gólos hátrányba kerültek hazai pályán az Elche ellen, aztán a végén kis híján majdnem nyertek;a vége 2:2 lett. Új stadionjába úgy tűnik, nagyon nem akar kikapni az Athletic!

Villámrajtot vett az Elche Bilbaóban. A vendégek ugyanis már a 9. percben megszerezték a vezetést; majd a fanatikus baszk közönség legnagyobb megrökönyödésére a második játékrész ugyan úgy kezdték, ahogy az elsőt – gyors góllal. 48 perc után 2:0-ra vezettek a vendégek!

Mielőtt azonban bárki temette volna a baszkokat; a hazaiak előbb Susaeta, majd Aduriz révén kiegyenlítettek. Innentől kezdve akár még nyerhetett is volna az Athletic.

A Bilbao tartja jó szokását, és továbbra sem kapott ki hazai pályán a bajnokságban- habár most fájó két pontot hullajtott el a csapat!

Bilbao – Elche 2:2