Különleges hagyományt hívtak életre…
A támadósor és a középpálya megerősítése után a védelembe is szerződtettek játékost az Oroszlánok…
A dobogó második és harmadik fokán viszont komoly meglepetés történt…
Alapvetően módosulhat a klubok stratégiája…
Látványos sarkazással volt eredményes…
Az esztendő végéig írt alá…
Ferran Torres mesterhármassal jelentkezett…
Szoboszlai Dominik góllal vette ki a részét a sikerből!
Bár a hírek csak pihentetésről szóltak először, mostanra már egyértelművé vált, hogy Zlatan Ibrahimovic nem csak a tegnapi, Lorient elleni győzelmet, de a keddi, Anderlecht elleni meccset is kihagyni kényszerülhet.
A Paris Saint-Germain rajongóit villámcsapásként érhette meg, hogy bizony Zlatan Ibrahimovic neve nem volt a csapat meccs névsorában, se a kezdők, se a cserék között. Először még bizonytalanak voltak az információk, ám már ekkor a svéd rakoncátlankodó térdéről szóltak a hírek.
Nos, az igazság az, amit maga a párizsi együttes vezetőedzője, Laurent Blanc is megerősített, az az, hogy bizony Ibra baltérde begyulladt, és így jobbnak látták, a felesleges beinjekciózás helyett a pihentetést. A döntés végül sikeres lett, ugyanis a a hórihorgas támadó nélkül is nyert a PSG, a Lorient ellen, meggyőző, 4-0-s arányban. Egyelőre kérdéses, hogy Ibrahimovic tudja-e vállalni, az Anderlecht elleni Bajnokok Ligája összecsapást, ám könnyen elképzelhető, hogy a játékos egészségének az érdekében, inkább lemondanak erről, a francia bajnoknál.
„Egy ideje fenn ál, ez az egyébként nem túl súlyos gyulladás a térdében, persze Zlatan játéka fontos, a PSG-nek, ám nem ragaszkodhatunk hozzá. Fontosabb meccsei is lesznek, mind Párizsban, mind a válogatottjával. Itt volt az ideje a pihenésnek, és a kezeléseknek hála, remélem, aztán pedig újra játszhat, kellemetlenségek nélkül. Az orvosi kezelés, és a személyzet véleményezése után, vasárnap reggel döntjük el, hogy visszatérhet-e, a keretbe. Egyelőre többet nem tudok mondani, hogy részt vehet-e, az Anderlecht elleni mérkőzésen.” – foglalta össze a helyzetet, Blanc mester, Ibra állapotát illetően.
Íme, az Ibrahimovic nélküli PSG, tegnap esti győzelme:
παρισλοριεντ ourmatch.net by ourmatch
Balogh József
Különleges hagyományt hívtak életre…
A támadósor és a középpálya megerősítése után a védelembe is szerződtettek játékost az Oroszlánok…
A dobogó második és harmadik fokán viszont komoly meglepetés történt…
Alapvetően módosulhat a klubok stratégiája…
Látványos sarkazással volt eredményes…
Az esztendő végéig írt alá…
Ferran Torres mesterhármassal jelentkezett…
Szoboszlai Dominik góllal vette ki a részét a sikerből!
A Liverpool továbbjutásra áll a párharcban!
Megszakadt a milánóiak 17 meccses bajnoki veretlensége…
Neymar leigazolása után újabb nagy fogást hajtottak végre…
Utoljára hazájában futballozott…
A rendkívül tapasztalt szakember 2004 és 2018 között több angol élvonalbeli együttes élén dolgozott
Sallai Roland azonban sajnos nem szerepelt a csapat keretében…
A DAC-nál szerzett tapasztalatot az elmúlt másfél évben…
Öttagú csoportba került Szélesi Zoltán csapata…
Korábban két évig erősítette a csapatot!
Előreláthatólag 6-8 hónapot kell kihagynia!
Egy év után távozhat a klubtól…
James Rodríguezék egy másik veretlent győztek le…
Korábban már kölcsönben szerepelt a csapatnál…
A Milanhoz távozó támadó utódja lehet idővel…