Site icon Fociclub

Diósgyőr: Nem maradt következmények nélkül Szivics kirohanása

Az MLSZ csütörtöki fegyelmi ülésén fél évre mindennemű sporttevékenységtől eltiltotta Tomiszlav Szivicset, így biztosan nem ő irányít vasárnap a Magyar Kupa döntőben.

Az MLSZ csütörtöki fegyelmi ülésén fél évre mindennemű sporttevékenységtől eltiltotta Tomiszlav Szivicset, így biztosan nem ő irányít vasárnap a Magyar Kupa döntőben.

Tomiszlav Szivics hat hónapig nem irányíthat meccsen. – nso.hu

A pénzbüntetés után ezúttal féléves eltiltást róttak ki Tomiszlav Szivicsre, a DVTK edzője, így az elkövetkezendő hat hónapban nem ülhet le a kispadra. A történet május elejére vezet vissza. A Haladás elleni bajnoki után élesen kritizálta a játékvezetők tevékenységét a szerb-magyar tréner, igaz, azóta bocsánatot kért. „Ha valamikor győzelmet érdemeltünk, akkor az ma volt. Tényleg jól játszottunk, de ezek az emberek nem hagyták, hogy nyerjünk. Ez nem véletlenül történt: mindenki tudja, hogy kinek a legjobb ez az eredmény. Gratulálok a saját csapatomnak. Többet nem akarok erről mondani, de annyira látványos volt, a nem megadott szabályos gólnál például. Akkor inkább mondják meg, hogy hányadikok leszünk, és akkor nem izgulunk.” – fogalmazta meg markáns véleményét a miskolci edző.

Szivics fellebbez a döntés ellen, de miután halasztó hatálya nincs, így a vasárnapi kupadöntőt csak a lelátóról nézheti a szakember.

Gavalovits Sándor

Exit mobile version