Az olasz játékos őszintén megnyílt a szerencsejáték-függőségéről
Kicsit odaszólt csatárának a holland menedzser
A közös múlt miatt, akár még célba is érhet a Galatasaray-nál…
Az új szerződése 2029 nyaráig érvényes!
De jó híreket is megosztott Pep Guardiola a sérülésekkel kapcsolatban
Valóban nem volt egy szép jelenet….
Főleg a gólpasszait emelte ki
Kiemelte a fiatalabb generáció két jeles képviselőjét…
Több országban nyert bajnoki címet és kupát is…
A Napoli Gonzalo Higuaín vezetésével egy négyest vágott a Cesenának, Domenico Di Carlo együttese így hirtelen a táblázat alján találta magát.
Cesena – Napoli: 1-4 (0-2)
Gólszerzők: Brienza (75.) ill. Callejón (29.), Higuaín (41., 72.), Capelli (64. – öngól)
A találkozó elején még kissé álmosak voltak a dél-olaszok, ezt pedig a hazaiak igyekeztek is kihasználni, Franco Breinza fejesét azonban Rafael Cabral hárítani tudta. Negyed óra játék után Luca Valzania eresztett meg egy sistergős löketét, de ő sem járt szerencsével, majd a 28. percben Hugo Almeida bólintott, de a háló ezúttal is érintetlen maradt.
Szinte azonnal jött a Napoli válasza is, José Callejón használta ki, hogy elé került a labda, és hét méterről elemi erővel a kapuba bombázott a spanyol szélső, 0-1. Még a fordulás előtt jött az újabb pofon is, Marek Hamsík ugratta ki Gonzalo Higuaínt, az argentin pedig előbb eltolta Nicola Leali mellett, majd nyugodtan a hálóba lőtt, 0-2.
A fordulás után felébredtek a hazaiak is, előbb Valzania okozott zavart, majd Brienza megpattanó kísérlete kerülte el kevéssel a célt. Az 56. percben ismét szépíthetett volna a Cesena, Alejandro Rodríguez rossz labdakezelése azonban megbosszulta magát, még időben mentett a védelem.
Nem sokkal később végül csak beköszöntek a hazaiak is, Daniele Capellinek azonban ebben nem lehetett túl nagy öröme, Hamsík gyenge lövését sodorta be becsúszva a bekk saját hálójába. 0-3. Bő negyed órával a vége előtt minden kérdés eldőlt, Higuaínra nem vigyáztak, a klasszis pedig élt is vele, és könnyedén mattolta Lealit, 0-4.
A hazaiak egy szépségtapaszt végül csak feltettek, az egész találkozón nagyot küzdő Brienza lőtt kapásból a bal alsóba, 1-4. A végéhez közeledve még Dries Mertens tesztelte Lealit, aki megfelelt a vizsgán, de a Napoli így is fellépett a dobogóra, a Cesena ellenben az utolsó helyre csúszott.
R@mbo
Az olasz játékos őszintén megnyílt a szerencsejáték-függőségéről
Kicsit odaszólt csatárának a holland menedzser
A közös múlt miatt, akár még célba is érhet a Galatasaray-nál…
Az új szerződése 2029 nyaráig érvényes!
De jó híreket is megosztott Pep Guardiola a sérülésekkel kapcsolatban
Valóban nem volt egy szép jelenet….
Főleg a gólpasszait emelte ki
Kiemelte a fiatalabb generáció két jeles képviselőjét…
Több országban nyert bajnoki címet és kupát is…
A Real Madrid mestere igencsak aggódik a játékosai egészségéért…
Jelen állás szerint a szezon végén lejár a szerződése
Újabb edzőváltás a Rossonerinél…
Azonban egy játékos visszatérhet a pályára…
Ismerős szám a Real Madrid drukkerek számára…
Sérülése miatt az előző öt meccset kihagyta…
Kettős győzelemmel intézték el Sallói Dánieléket…
A Nyíregyháza jutott tovább a következő körbe…
A szezon egyik legjobb mérkőzésén!
Hiába próbálkoztak, semmi nem ment be a Laziónak
Tovább robog a negatív rekordok felé a Southampton!
Egyedüli alsóbb osztályú csapatként lesz ott az elődöntőben a Bielefeld…
Justin Kluivert szépségdíjas találata nem volt elegendő a vendégek pontszerzéséhez…