Nagy valószínűséggel befejeződött számára az idény…
Van ahol már kész tényként beszélnek erről…
A németek akár igen kedvező helyzetbe is kerülhetnek az esetleges tárgyalásoknál…
A játékos szerződése jövő nyáron lejár, így a Spurs nyomottabb áron megkaparinthatja a nyár folyamán…
Nem tudta felvenni a kesztyűt a házigazdával a magyar válogatott…
A transfermarkt 30 millió euróra becsüli piaci értékét!
Történelmi mérkőzést vívnak a törökökkel…
A Manchester City egy duplával került lépéselőnybe…
Évről évre egyre több a meglepetés a labdarúgásban, eltűnnek a korábbi nagy különbségek, s bizony bárki okozhat meglepetést ellenfelének. Pár esztendővel korábban egy máltai, luxemburgi, vagy éppen egy feröeri bajnok ellen bárki biztosra mehetett, most azonban ez már nem így van. Fejlődik a labdarúgás eltűnnek, csökkennek a különbségek. Ezt hűen tükrözik a Bajnokok Ligája második selejtezőkörének odavágói.
Hiába a hatalmas mezőnyfölény, nem bírt montenegrói ellenfelével az azeri bajnok, mely a párharc és a mérkőzés toronymagas esélyesének számított. A Rudar úgy hozta le a meccset, hogy kaput találó lövést sem tudott felmutatni, s ez a hazai visszavágóra sem ígér sok jót.
Hasonló cipőben jár a svéd aranyérmes Malmö, mely még a Qarabagnál is jobban lefocizta litván ellenfelét, azonban a háló érintetlen maradt, ahogyan a döntés is a visszavágóra.
Az utóbbi években többször a főtáblára jutó fehérorosz egyeduralkodó a BATE Boriszov egy gólos előnyt szerzett Ír ellenfelével szemben, igaz, a vendégek szereztek egy idegenben lőtt gólt, mely még nagyon sokat érhet a végelszámolásban.
A legnagyobb magabiztossággal a Celtic hozta le a szerdai játéknapot, Deila csapata a földig focizta ellenfelét, mely kaput találó lövésig sem jutott el. Az izlandiak összetehetik a kezüket, hogy csak kettőt kaptak, s papíron azért még maradt esélyük a visszavágón. De tényleg csak papíron…!
A játéknap legnagyobb meglepetését pedig az otthon botló horvát bajnok szállította, a Dinamo nem bírt Luxemburg regnáló bajnokával. A Fola ráadásul mezőnyben is felvette a versenyt, sőt mi több a hazaiaknak kellett egyenlítenie. Ráadásul a Dinamo a 64. perctől emberelőnyben játszott, ám ezt sem tudta kihasználni.
Bajnokok Ligája; 2. selejtezőkör (odavágók):
Qarabag – Rudar Pljevlja 0-0
Malmö FF – Zalgiris Vilnius 0-0
BATE Borisov – Dundalk 2-1
Celtic – Stjarnan 2-0
Dinamo Zágráb – Fola Esch 1-1
Korábban (kedden) játszották:
Ventspils – HJK Helsinki 1-3
APOEL Nikosia – Vardar Skopje 0-0
Midtjylland – Lincoln Red Imps 1-0
Ludogorets – Milsami 0-1
Hibernians – Maccabi Tel Aviv 2-1
Molde – Pyunik 5-0
Skenderbeu – Crusaders 4-1
The New Saints – Videoton 0-1
Maribor – Astana 1-0
Trencín – Steaua Bukarest 0-2
Partizan – Dila Gori 1-0
FK Sarajevo – Lech Poznan 0-2
A visszavágókat egy hét múlva kedden és szerdán rendezik.
Őszi Ádám
Nagy valószínűséggel befejeződött számára az idény…
Van ahol már kész tényként beszélnek erről…
Nem véletlen figyelik Európából…
A németek akár igen kedvező helyzetbe is kerülhetnek az esetleges tárgyalásoknál…
A játékos szerződése jövő nyáron lejár, így a Spurs nyomottabb áron megkaparinthatja a nyár folyamán…
Nem tudta felvenni a kesztyűt a házigazdával a magyar válogatott…
A transfermarkt 30 millió euróra becsüli piaci értékét!
Történelmi mérkőzést vívnak a törökökkel…
A Manchester City egy duplával került lépéselőnybe…
Már az első meccs elején háromgólos hátrányba kerültek…
Szoros meccsen kaptak ki Portugáliától…
Több problémával küzd a nemzeti együttes…
További két évre kötelezte el magát!
Az arab együttes egy komolyabb összeget sem sajnálna a bekkért…
Eldőlni látszik a két automatikus feljutó hely sorsa…
“Ha elérkezik a pillanat, könnyedén fogunk tárgyalni a klubbal…”
Kolumbiai válogatott labdarúgó a manchesteriek célkeresztjében…
Véget ért számára a szezon…
Jelzésértékű feltételekkel módosítanák a szerződését…
Valósággal újjászületett, mióta kölcsönadták a “vörös ördögök”…
Egy szezon után távozhat…