Ha önmagában nem lett volna elég Alphonso Davies súlyos sérülése…
Törökország és Bosznia-Hercegovina következik…
Négy edző neve szerepel a fővárosi klub listáján…
Minden edző rémálma Vincent Kompany-t is utolérte Münchenben a válogatott szünet alatt…
A játékos újabb 3 évre kötelezte el magát!
Szerződése a szezon végén lejár jelenlegi csapatánál, így a milánói klub ingyen szerezheti meg…
Több csapat is érdeklődik a játékos iránt, a liverpooliak ezért szorgalmazzák a szerződésének a meghosszabbítását…
A várva-várt igazolás védőposztra!
Kétgólos hátrányból ikszeltek Kolumbiában…
Ruben Amorim egy honfitársát csábítaná Angliába…
A PAOK lehengerlő sikert aratott hazai pályán, és már lényegében ott van a legjobb 48 között. Nyertek Nikolicsék idegenben, míg a Standard idegenben kapott ki könnyedén.
PAOK (görög) – Bröndby (dán) 5-0 (2-0)
Gólszerzők: Mak (17′, 80′, 82′), Pelkas (36′), Rodrigues (51′)
A PAOK már rendezett gólzáport a legutóbbi selejtezőforduló odavágóján, idegenben, ezúttal pedig hazai környezetben tűnt úgy, hogy sima sikert arat a görög együttes. A vereség elszenvedője a dán Bröndby volt, amely végül 5-0-ra kapott ki. A hazaiak részéről Mak nem klasszikust ugyan, de mesterhármast szerzett, így oroszlánrészt vállalt klubja sikeréből. A görög együttes már lényegében ott van az EL főtábláján. A 89. percben még egy tizenegyest is kihagyott Kace révén a hazai együttes, de enélkül is úgy látszik, sima út vezet a legjobb 48 közé.
Liberec (cseh) – Hajduk Split (horvát) 1-0 (0-0)
Gólszerzők: Pokorny (79′)
A Liberec szűk előnyt harcolt ki a visszavágóra, de a cseh klub egygólos sikere nem vehető készpénznek a továbbjutás kapcsán, így teljesen nyílt maradt a párharc a spliti visszavágóra.
Molde (norvég) – Standard Liege (belga) 2-0 (2-0)
Gólszerzők: Hoiland (24′), Elyounoussi (28′)
A hazai norvég együttes már a szünetre magabiztos előnnyel vonulhatott a szebb időket is megélt Standard Liege ellen. Megint a belga klub volt az esélyes, de nem úgy tűnt, hogy bejön a papírforma. A Molde kettővel verte soros ellenfelét, a Standard pedig nem szerzett gólt idegenben, így nem lesz feltétlen könnyű dolga a visszavágón, bár hazai pályán várhatja azt az ezúttal vereséget elszenvedő klub.
Spartha Praha (cseh) – Thun (svájci) 3-1 (2-1)
Gólszerzők: Costa (43′), Dockal (45+1′, 90+4′), ill. Sutter (5′)
A cseh együttes hamar kapitulált, azonban még a szünet előtt fordítania is sikerült a svájci Thun ellenében. Az idegenben szerzett gól még fontos lehet az ezúttal vendégeskedő klubnak, a párharc nagy izgalmai pedig még hátra lehetnek, annak ellenére is, hogy a hosszabbításban kétgólosra növelte a visszavágóra előnyét a Sparta.
Zorya (ukrán) – Legia Varsó (lengyel) 0-1 (0-0)
Gólszerző: Kucharczyk (48′)
A Nikoliccsal remeklő Legia Varsó a meglepetéscsapatként rájátszásban szereplő ukrán Zorya otthonába látogatott a párharc odavágóján. A magyar válogatott támadó hamar gólfelelőssé vált új klubjában, s ezúttal is csapata kezdőjében kapott helyet csatárunk. Egyetlen góllal nyert a varsói együttes, amely viszont annál többet érhet a visszavágóra.
Nagy Dávid
Ha önmagában nem lett volna elég Alphonso Davies súlyos sérülése…
Törökország és Bosznia-Hercegovina következik…
Négy edző neve szerepel a fővárosi klub listáján…
Minden edző rémálma Vincent Kompany-t is utolérte Münchenben a válogatott szünet alatt…
A játékos újabb 3 évre kötelezte el magát!
Szerződése a szezon végén lejár jelenlegi csapatánál, így a milánói klub ingyen szerezheti meg…
Több csapat is érdeklődik a játékos iránt, a liverpooliak ezért szorgalmazzák a szerződésének a meghosszabbítását…
A várva-várt igazolás védőposztra!
Kétgólos hátrányból ikszeltek Kolumbiában…
Ruben Amorim egy honfitársát csábítaná Angliába…
Mindeközben az FC Barcelona is figyeli a játékost…
A szaúdi élvonalból élénken érdeklődnek a játékos iránt…
Újabb nemzet kvalifikálta magát a tornára…
Kolumbia kétgólos előnyben sem tudott nyerni; Uruguay nem bírt Bolíviával a magaslaton…
A szezon végeztével szögre akasztja a stoplist a veterán hátvéd
Az említett játékos szerződése magába foglal egy 52 millió eurós kivásárlási záradékot, mely csupán július 1-től egészen július 15-ig lesz érvényes…
Négy játékos is betalált a Messi nélküli argentin válogatottban…
Őrült hajrá Észak-Macedóniában…
Egy kétmillió svájci frankos FIFA-kifizetést vizsgáltak
Az angol sajtó azonban nincs elájulva tőle
A védő szerződése nyáron jár le az angol klubnál
Élvonalbeli debütáns húzhat kesztyűt…
Szükségük lesz az erősítésre ezen a poszton!
A kétgólos előny sem volt elég a győzelemhez a hollandok ellen…
A török tehetség játékperceibe legutóbb Szoboszlai Dominik kötött bele…