Sallai Roland kezdőként lépett pályára és csak az utolsó percekben cserélte le őt vezetőedzője…
Két év alatt megdöntené a klubcsúcsot
Remek mérkőzése volt a magyar középpályásnak a Manchester City ellen
Egyre több játékosuk lép szintet…
Az utolsó hét bajnokiból csak egyet nyertek meg…
Egyelőre nem kerül sor a frigyre…
A játékos eddig mindössze egy alkalommal tudott pályára lépni a sérülése miatt…
A játékos rettenetes számokat produkál…
Nem csak az Európa-bajnoki selejtezőkről szólt a kedd este Európában, hanem rendeztek barátságos mérkőzéseket is különböző nagy csapatok számára – íme két meccs az estéről.
Biztosan jól fizetett az az opció a fogadóirodákban, hogy mondjuk 1,5 gól alatt marad a termés a török-görög meccsen. Az nyílt titok, hogy a görögök bármikor kaphatóak egy jó kis 0-0-ra, a törököknek pedig egy barátságos meccsen miért is lenne olyan sürgős? Törökország ugyebár legjobb csoport harmadikként került ki az Eb-re, a 2004-es bajnok görögök viszont úgy lettek csoport utolsók, hogy az első kalapból húzták ki őket. Ez azt jelentette, hogy a hazaiak már nyárra készülnek és már arra próbálgatják az újításokat, míg a görögök esze nem a finomhangoláson, hanem egyáltalán egy jó irány megtalálásán jár. Törökország talán nem a legerősebb csapattal állt ki. Akár a hazai, akár a vendég oldalon nagyon sok volt a kísérletezés – a kapitányok nagyon sok embernek szavaztak bizalmat. A törököknél 6, a görögöknél 5 csere történt. A mérkőzés alapvetően kiegyenlített volt és nem túl izgalmas. A hazaiak csak minimális mértékben tudtak felülkerekedni, inkább a középpályán folyt a küzdelem. Néhány lövése akadt a törököknek, de gól végül nem esett – mi csak sajnálni tudjuk azokat a szurkolókat, akik pénzt költöttek a találkozó megtekintésére.
Törökország – Görögország 0-0
Szintén nagy nevek csaptak össze keleten: Oroszország a remek játékosokkal teletűzdelt Horvátországot fogadta. Mindkét oldalon akadtak hiányzók, egyik csapat sem a legerősebb összeállításával állt ki, de ez egy barátságos meccsen azért még érthető is valahol. Meglepően lüktető volt a kezdés: helyzetekkel indult a találkozó, mind a két fél próbált előnybe kerülni, de ez a hazaiaknak ment jobban. Egy szépen végigvitt akció végén Smolov szerzett vezetést Oroszországnak, ami önbizalmat adhatott nekik így a meccs elején. Szükség is volt rá, hiszen a horvátok jobban játszottak, veszélyesebbek voltak. Közel jártak a gólhoz, de az nagyon sokáig nem akart megszületni. A második félidőben aztán nagy nehezen megtört a jég: előbb Kalinic talált be az 57. percben, majd három perccel később Brozovic bombázott egy hatalmas gólt. Gyorsan fordítottak tehát a horvátok, de a meccs képe nem mutatott nagy különbséget: nagyjából hasonló számokat produkáltak a csapatok, csak a vendégek valamivel határozottabbak voltak a kapu előtt, illetve a hazaiak védekezése sem volt túl jó. Ennek nyomatékaképp a hajrában még Mario Mandzukic is tiszteletét tette az orosz válogatott előtt. A vége 3-1 a vendégek javára.
Oroszország – Horvátország 1-3
G.: Smolov (15.), Kalinic (57.), Brozovic (60.), Mandzukic (82.)
http://www.dailymotion.com/video/x3e92z0_russia-vs-croatia-1-3-all-goals-highlights-friendly-17-11-2015-hd_sport
Baranyai Balázs
Sallai Roland kezdőként lépett pályára és csak az utolsó percekben cserélte le őt vezetőedzője…
Két év alatt megdöntené a klubcsúcsot
Semmit nem bíztak a véletlenre…
Remek mérkőzése volt a magyar középpályásnak a Manchester City ellen
Egyre több játékosuk lép szintet…
Az utolsó hét bajnokiból csak egyet nyertek meg…
Egyelőre nem kerül sor a frigyre…
A játékos eddig mindössze egy alkalommal tudott pályára lépni a sérülése miatt…
A játékos rettenetes számokat produkál…
Fejsérülését követően visszament a pályára…
Az olasz mester a horvát középpályását méltatta…
Másfél év után ismét elhagyta nevelőegyesületét…
A német címvédőnél már nem számít alapembernek…
Az új megállapodása 2029 nyaráig szól!
A 36 esztendős játékos többek között megfordult korábban az Arsenalban és a West Hamben
A horvát középpályásnak 39 évesen is akad még erő a lövésében…
Nem jött be a spanyol élvonal Endrick riválisának…
Fellélegezhetnek a spanyol fővárosban…
Akár már hétfőn bejelenthetik az átigazolását…
Újabb gól a brazil klasszistól a Santosban, ráadásul nem is akármilyen!
Megvan Robbie Keane első győzelme a bajnokságban…
Zsinórban a harmadik döntetlenjével elfogyott a címvédő előnye…
A játékos egy ütközés után összeesett a pályán