A Manchester United lecsapna a Juve védőjére!
Olasz értesülés szerint a Manchester United a Juventus védőjével szeretné megerősíteni a hátsó alakzatát. A „vörös ördögök” által kiszemelt labdarúgó még egy esztendeje sincsen a „zebráknál”, de ennek ellenére az angol klub lecsapna rá.
A Manchester United szeretné leigazolni a Juventus védőjét, nevezetesen Alex Sandrot – állítja a Calciomercato.com. A brazil hátvéd tavaly nyáron tette át székhelyét Torinóban, ahol többször is bebizonyította, hogy nem fogtak mellé az ő megvételével. Az elmúlt időszakban edzés közben megsérült, így jelen pillanatban nem áll rendelkezésre Massimiliano Allegri számára.
Alex Sandro 2011 nyarán igazolt a Portóhoz. A portugál együttesnél rövid időn belül alapemberré vált, ahol 4 esztendőt töltött el. Összesen 135 tétmérkőzésen kapott lehetőséget. Tavaly nyáron a Juventus lecsapott rá. A „zebrák” 26 millió eurót pengetettek ki érte. A brazil játékos 4 évre szóló szerződést írt alá a torinói gárdához, amelynél minden frontot egybe véve 21 találkozón léphetett pályára.
Képforrása: bleacherreport.com
Németh Boldizsár