Fradi: újra sajtócsütörtök volt
Már megszokott, hogy csütörtökönként a Ferencváros „sajtó-csütörtököt” tart, amikor is klub két alkalmazottja várja az újságírókat.
Mai napon Nagy Dominik a Fradival nemrég szerződést hosszabbító középpályás volt a riportalany. Középpontban a hétvégi debreceni meccs volt. Az elmúlt hetekben csereként beszálló középpályás, nem mellékesen jó játékot is mutatott, ezért az egyik kérdés azzal kapcsolatban érkezett hozzá, mikor is lesz a kezdőcsapat tagja:
–Természetesen én is azért dolgozom napról napra, hogy a kezdőcsapat tagjaként futhassak ki a pályára, akár most szombaton, Debrecenben is. A döntés az edző kezében van, én pedig készen állok bármilyen feladatot végrehajtani, amit rám bíz. – olvasható a fradi.hu beszámolójában.
Nagy a héten nem volt tagja egyik válogatottnak sem, így ő továbbra is Thomas Doll irányítása alatt készült a bajnoki folytatásra:
– Mi, akik itt maradtunk, ugyanúgy 100%-os intenzitással végeztük az edzésmunkát, mint amikor válogatott társaink is velünk vannak. Teljes erőbedobással készülünk a szombati meccsre, szeretnénk nyerni Debrecenben, és ezzel végleg eldönteni a bajnoki cím sorsát. Készen állunk a küzdelemre!
Endrődi Dávid