Hosszú emberelőnyben vesztettek…
A német szakember Albánia ellen debütál
Úgy tűnt, hogy most kimarad…
Ezzel a sikerrel 5 pontra elléptek az osztályozós helytől!
Továbbra is nyeretlenek 2025-ben a lila-fehérek a bajnokságban…
Az olaszok a németek ellen csapnak össze a Nemzetek Ligája negyeddöntőjében
A DVSC a kiesést érő 11. helyet foglalja el a tabellán…
Bár a nem éppen világverő Interrel kapcsolatban viccesen hangzik, tegnap este valóban a Giuseppe Meazzaban hagyhatta a hőn, ám eddig is kevés reménnyel áhított scudettot, a Napoli együttese.
Serie A – 33. forduló
Bár győzelmi szándékkal érkezett a Napoli Milánóba, rossz előzetes jel volt a nem túl valószínű vendégsikerre, hogy a kék-fehérek az elmúlt bő tizenöt esztendőben egyetlen alkalommal tudtak csak nyerni a kék-feketék otthonában.
Nem lövünk el túl nagy poént: bizony a rossz széria most sem tört meg Higuaínék számára, ugyanis az Inter pont nélkül küldte haza őket haza, a Vezúv lábához.
Apropó Higuaín: az eltiltott argentin támadó nélkül mintha kissé megrogyott volna Maurizio Sarri csapata. Ezt a bizonyos megrogyást használta ki a Mancini-legénység, ugyanis már a találkozó elején betalált egy másik nagyon is játszó argentin, Icardi. Az Internazionale vezéralakja akrobatikus mozgásának köszönhetően talált be, már a negyedik percben.
A meddő Napoli hiába birtokolta jobb magabiztossággal a labdát, ez kevés volt, főleg hogy a vendéglátó már a szünet előtti hajrában bevitte a kegyelemdöfést: Marcelo Brozovic köszönt be a tehetetlen Brozovic kapujába. 2-0!
A második játékrészben hiába erőlködött a Napoli, kevés volt a szufla Marek Hamsíkékban.
Győzelmének köszönhetően az Inter életben tartotta BL-álmait, míg a Napolinak ezentúl inkább hátrafelé kell majd tekintgetnie, mintsem az élen álló Juventus-ra.
Internazionale – Napoli 2-0 (2-0)
Helyszín: Giuseppe Meazza (Milánó); Vezette: Rocchi
Inter: Handanovic – Nagatomo, Murillo, Miranda, D’Ambrosio – Kondogbia, Medel – Perisic, Jovetic, Brozovic – Icardi.
Napoli: Reina – Strinic, Koulibaly, Albiol, Hysaj – Hamsík, Jorginho, Allan – Insigne, Gabbiadini, Callejon.
Gólszerzők: Icardi (4. perc), Brozovic (44.), ill. –
Sárgalap: Nagatomo (14. perc), Murillo (33.), Perisic (42.), Kondogbia (62.), ill. Jorginho (27.), Albiol (55.), Mertens (73.)
További eredmények szombatról:
Carpi – Genoa 4-1 (2-1)
Gólszerzők: Di Gaudio (45+4.), Lollo (45+5.), Pasciuti (49.), Sabelli (86.), ill. Pavoletti (34.)
Kiállítva: – ill. Izzo (45+1. perc)
Elképesztő fontossággal bíró meccsen fordított a Carpi, amellyel szemben szinte esélytelenné vált a kiállítást követően, a jobb sorsra érdemes Genoa.
Bologna – Torino 0-1 (0-0)
Gólszerző: – ill. Belotti (90+3. perc-büntetőből)
Amikor már mindenki azt gondolta, hogy unalmas gólnélküli reminek lehetünk tanúi.
Balogh József
Hosszú emberelőnyben vesztettek…
A német szakember Albánia ellen debütál
Úgy tűnt, hogy most kimarad…
Ezzel a sikerrel 5 pontra elléptek az osztályozós helytől!
Továbbra is nyeretlenek 2025-ben a lila-fehérek a bajnokságban…
Az olaszok a németek ellen csapnak össze a Nemzetek Ligája negyeddöntőjében
A DVSC a kiesést érő 11. helyet foglalja el a tabellán…
Nehéz feladatok előtt állnak a mieink…
Három újonc is bekerült Vincenzo Montella keretébe…
Korábban Európában is kipróbálta magát…
Az olasz mester szerint január óta alig pihent a csapata…
Nyáron lejár a szerződése…
Továbbra is pont nélkül…
A német együttesben csak epizódszerep jut a játékosnak…
Előkelő helyen egy magyar játékos…
A játékos szerződése 2026-ban lejár, így a nyár folyamán nyomottabb áron válthat klubot…
Több új, mint régi ismerőssel vágnak neki a kvalifikációnak az angolok…
Újabb fájdalmas kiesés…
Kinagyított felvételt hoztak bizonyítékul…
Nem akármilyen fogás a londoniaktól!