La Liga: Nani vezérletével újra nyert a Valencia – Videóval

A Valencia irányítását ideiglenesen átvevő Voro González irányításával második bajnoki meccsüket is megnyerték a denevérek, akik a hatodik játéknapon a Leganes otthonából hozták el mindhárom pontot.

ctmcakwwiaalxjl(Kép: Valencia CF twitter)

Nem kezdte túl jól a Leganes elleni idegenbeli találkozót a Valencia, hiszen bő 20 perc elteltével a Leganes szerzett vezetést: Omar Ramos mesteri beadására Alexander Szimanovszki érkezett jó ütemben, és védhetetlenül bólintott a tehetetlen Diego Alves kapujába. 1:0
A gól után azonban fokozatosan magára talált a Valencia, át is vette a kezdeményezést, és Nani szemfülességének köszönhetően néhány minutummal később egalizáltak is a vendégek. 1:1

A fordulást követően az 52. percben ismét Nani volt az egyik főszereplő, hiszen az Európa Bajnok portugál játékos élesen belőtt labdájába Mario Suárez a lehető legjobban tette bele a lábát, mely így a Leganes kapujában kötött ki! 1:2
A Valencia vezető találatát követően mindkét kapunál akadtak ígéretes lehetőségek – a legnagyobbat az első gólt szerző Szimanovszki hagyta ki, aki a büntetőpontról hibázott -, azonban az eredmény már nem változott.