Navas hosszabbíthat – sajtóhír
Spanyol értesülések szerint, a Real Madrid csapatának első számú hálóőre, Keylor Navas állítólag megegyezett a klubbal a szerződéshosszabbításról.
Forrás: espnfc.com
A Cadena COPE információi szerint megszületett az egyezség a Real Madrid vezetősége és a Costa Rica-i kapus között, amely alapján meghosszabbítják Navas szerződését. A megállapodás alapján 3,5 és 4 millió euró között keresne évente. Arról, hogy hány évre hosszabbít, még nincs információ.
Navas 2014-ben csatlakozott a királyiakhoz, Diego Lopez távozása után. Egy évig még csak második számú hálóőrnek számított Iker Casillas mögött, de miután ő is elhagyta a klubot, már nem volt akadály előtte. Igaz, tavaly úgy nézett ki, hogy David De Gea érkezik majd a Realhoz, de az üzlet meghiúsult.