Négy napjuk van egyességre jutnia a feleknek…
Ki másról is szólhatott volna a Galata és a Fener derbije, mint a portugál trénerről…
“Hiszek a kialakult keretben…”
Lengyel élvonalbeli együttes érdeklődött iránta…
Még mindig kieső helyen kispestiek…
Bőven volt esélye lezárni a mérkőzést az andalúz csapatnak!
Remek formában van a fővárosi alakulat…
Sallai Roland kezdőként lépett pályára és csak az utolsó percekben cserélte le őt vezetőedzője…
Két év alatt megdöntené a klubcsúcsot
Cristiano Ronaldo mesterhármast szerzett az Alaves ellen a múlt héten (Forrás: ESPNFC)
PÉNTEK
A fordulót a Malaga – Sporting Gijón mérkőzés nyitja. A Malaga a múlt héten az Atlético Madridtól kapott ki, de még így is tartja a középmezőnybeli helyét. A Sporting Gijónnak továbbra sem sikerült javítania, még mindig a kieső zónában foglalnak helyett. A Malaga hullámzó teljesítménye miatt akár gyűjthetnek pontokat, de így is nehéz mérkőzésre számíthatnak.
SZOMBAT
A napot egy kora délutáni Granada – Deportivo összecsapás nyitja. A Granada ügyesen tartotta magát a Barcelona ellen a múlt hétvégén, de mégsem sikerült nyerniük. A Deportivonak viszont meg van minden esélye, hogy pontokat gyűjtsön, és eltávolodjon a kieső zónától. Ezt követi az Real Sociedad – Atlético Madrid mérkőzés. A fővárosiak visszacsúsztak kicsit a tabellán a sevillai botlás után, de a múlt heti bajnokiukat megnyerték, csak úgy mint a BL-meccsüket. Savic piros lap miatt eltiltott lesz, így másik védő után kell néznie Simeonénak. A Real Sociedad csendben gyűjtögeti a pontjait, jól is állnak, így az Atlético nem számíthat könnyű meccsre ellenük. A kora esti mérkőzés az Osasuna – Alaves találkozó lesz. Újoncok csatája lesz, ahol az Alaves az esélyesebb, de a szezon eleji jó formájukat már elvesztették. A nap zárómérkőzése a Las Palmas – Eibar mérkőzés lesz. A kanári-szigeteki csapat híres arról, hogy soha nem adja fel, így volt ez a múlt héten is, amikor 3-0-ról állt fel a csapat és egyenlített. Hasonló erőt képviselnek az Eibarral, így kiegyenlített mérkőzésre számíthatunk.
VASÁRNAP
Ebédidőben kezdődik a Real Madrid – Leganes mérkőzés. A királyiak vezetik a tabellát, de nincsenek épp a legjobb formájukban, a BL-ben is majdnem kikaptak a héten. Zidane-nak ki kell találnia valamit, mert a Leganes még könnyű ellenfél lehet, viszont utánuk sorra jönnek majd a rangadók, ahol hullajthatnak pontokat. A délutáni időpontban két mérkőzést is játszanak. Az egyik a Celta Vigo – Valencia találkozó lesz. A “Denevéreknek” nagyon kellenek a pontok, de a Celta Vigo képes lehet megakadályozni a megszerzésüket. A másik az Espanyol – Athletic Bilbao lesz. Nagyon jó formában van a baszkok csatára, Aduriz, így ismét belelendülhet a gólszerzésbe a kis katalán csapat ellen. A kora esti mérkőzés a Villarreal – Betis találkozó lesz. A Villarreal a múlt héten elszenvedte első vereségét a bajnokságban az Eibar ellen, de a Betis ellen javíthatnak.
A forduló zárómérkőzése a Sevilla – Barcelona rangadó lesz. Nagyon sok múlik ezen a meccsen, mert mindkét csapatnak fontos, hogy pontokat szerezzenek és ne maradjanak le az élmezőnytől, és főleg a Real Madridtól, akivel még később fognak játszani mindketten. A Sevilla az egyik nagyot, az Atlético Madridot már legyőzte, így a katalánoknak sem lesz egyszerű dolga. Messiék a héten kikaptak a BL-ben és a kiesőjelölt Granadát is csak nehezen tudták megverni a múlt héten, és a sok hiányzó is ellenük szól. Sampaoli együttese viszont győzni tudott, így a lélektani előny náluk van.
A 11. forduló mérkőzései:
PÉNTEK:
20:45 Malaga – Sporting Gijón
SZOMBAT:
13:00 Granada – Deportivo La Coruna (Sport 1)
16:15 Real Sociedad – Atlético Madrid (Sport 1)
18:30 Osasuna – Alaves (Sport 1)
20:45 Las Palmas – Eibar (Sport 1)
VASÁRNAP:
12:00 Real Madrid – Leganes (Sport 1)
16:15 Celta Vigo – Valencia (Sport 2)
16:15 Espanyol – Athletic Bilbao
18:30 Villarreal – Betis
20:45 Sevilla – Barcelona (Sport 1)
A tabella állás az 10. forduló után:
Szigeti Andrea
Négy napjuk van egyességre jutnia a feleknek…
Ki másról is szólhatott volna a Galata és a Fener derbije, mint a portugál trénerről…
“Hiszek a kialakult keretben…”
Lengyel élvonalbeli együttes érdeklődött iránta…
Még mindig kieső helyen kispestiek…
Bőven volt esélye lezárni a mérkőzést az andalúz csapatnak!
Remek formában van a fővárosi alakulat…
Sallai Roland kezdőként lépett pályára és csak az utolsó percekben cserélte le őt vezetőedzője…
Két év alatt megdöntené a klubcsúcsot
Semmit nem bíztak a véletlenre…
Remek mérkőzése volt a magyar középpályásnak a Manchester City ellen
Egyre több játékosuk lép szintet…
Az utolsó hét bajnokiból csak egyet nyertek meg…
Egyelőre nem kerül sor a frigyre…
A játékos eddig mindössze egy alkalommal tudott pályára lépni a sérülése miatt…
A játékos rettenetes számokat produkál…
Fejsérülését követően visszament a pályára…
Az olasz mester a horvát középpályását méltatta…
Másfél év után ismét elhagyta nevelőegyesületét…
A német címvédőnél már nem számít alapembernek…
Az új megállapodása 2029 nyaráig szól!
A 36 esztendős játékos többek között megfordult korábban az Arsenalban és a West Hamben
A horvát középpályásnak 39 évesen is akad még erő a lövésében…