A nyolcaddöntő jelentette a végállomást Ruben Amorim csapatának!
Hátrányból fordítva nyert a gyengélkedő együttes…
Ranieri cseréi szállították a győzelmet a “Farkasoknak”!
A hajrában kapaszkodtak vissza…
A Kazincbarcika növelte az előnyét az élen…
A katalánok már a 17. percben emberelőnybe kerültek…
Camaj volt a kiesés ellen küzdő kecskemétiek hőse!
Hosszú távú megoldást terveznének Münchenben…
Folytatódott a győzelmi sorozat…
Ezzel a sikerrel nyolc pontra elléptek a kiesőzónától!
Hiába szerzett gólt, és futballozott remekül a hétvégén Nikolics Nemanja, nem utazhat haza a válogatott utolsó két mérkőzésére.
Rangadót rendeztek a hétvégén Lengyelországban, és bár Nikolics góllal vette ki részét a Legia sikeréből, sérülés miatt nem jelentkezett a válogatott Telki központjában. A miértekről maga a támadó beszélt. „Itt vagyok a kórházban és sajnos nincs jó hírem: el van törve az ujjam – ugyanaz, amelyik az Eb előtt is megsérült. Az orvosok műtétet javasolnak, de csak a következő napokban derül ki, hogy muszáj-e megoperálni a kezem – kezdte a csatár az MLSZ honlapjának adott rövid nyilatkozatában. – Kénytelen vagyok kihagyni a válogatott vb-selejtezőjét, és a svédek elleni felkészülési meccset. Beszéltem Bernd Storck szövetségi kapitánnyal, aki elfogadta a lengyel orvosok döntését, mely szerint nem utazhatok haza, egyben jobbulást és mielőbbi gyógyulást kívánt. Nagyon bánt, hogy nem csatlakozhatok a kerethez, de meg kell értenem, hogy amennyiben nem akarok hosszabb időt kihagyni, most a teljes gyógyulásra kell koncentrálnom. Ugyanakkor nézni fogom mindkét meccset, lélekben a fiúkkal leszek, és nagyon szurkolok, hogy az idei utolsó két feladatot is sikerrel vegye a csapat.”
Hogy behív-e valakit Bernd Storck Nikolics helyére, az kérdés, mindazonáltal pozitívum, hogy Priskin Tamás sérülése után újra régi formájában játszik – a magyar támadó gólt szerzett a hétvégén, – valamint Németh Krisztián teljesítményére sem lehet panasz. Szalai Ádám továbbra sem alapember a Hoffenheimben, Böde Dániel pedig szintén gyengébb formában várja az év utolsó két mérkőzését Andorra (világbajnoki selejtező) és Svédország (felkészülési találkozó, Király Gábor és Juhász Roland búcsúmeccse) ellen.
Gavalovits Sándor
A nyolcaddöntő jelentette a végállomást Ruben Amorim csapatának!
Hátrányból fordítva nyert a gyengélkedő együttes…
Ranieri cseréi szállították a győzelmet a “Farkasoknak”!
A hajrában kapaszkodtak vissza…
A Kazincbarcika növelte az előnyét az élen…
A katalánok már a 17. percben emberelőnybe kerültek…
Camaj volt a kiesés ellen küzdő kecskemétiek hőse!
Hosszú távú megoldást terveznének Münchenben…
Folytatódott a győzelmi sorozat…
Ezzel a sikerrel nyolc pontra elléptek a kiesőzónától!
Kedden az Atlético Madrid ellen lépnek pályára
Hamarosan megkötik a megállapodást…
A Ferencváros mérkőzését elhalasztották…
Helycsere az élmezőnyben…
“Ha valaki másképp dönt, mint azt a Bayernnél szeretnénk, tovább fogunk lépni…”
Bombaformában rajtoltak…
Nem játszotta végig a mérkőzést…
25 öltéssel egy egy műtéttel ‘megúszta’ szerencsére a Crystal Palace csatára…
Felzárkózási lehetőség előtt a zöld-fehérek…
Julian Alvarez góljával rangadót nyertek a “matracosok”…
Egyre nagyobb gödörben Bartosz Grzelak legénysége…
Szűcs Kornél csereként állt be a véghajrában!
Ezzel szinte biztossá tette 2. helyét Xabi Alonso csapata!
Legutóbbi 5 bajnokijából csak egyet nyert meg a “Királyi Gárda”!