A játékos rettenetes számokat produkál…
Fejsérülését követően visszament a pályára…
Az olasz mester a horvát középpályását méltatta…
Másfél év után ismét elhagyta nevelőegyesületét…
A német címvédőnél már nem számít alapembernek…
Az új megállapodása 2029 nyaráig szól!
A 36 esztendős játékos többek között megfordult korábban az Arsenalban és a West Hamben
A horvát középpályásnak 39 évesen is akad még erő a lövésében…
Nem jött be a spanyol élvonal Endrick riválisának…
Gondban lehet az Atlético Madrid vezetőedzője, Diego Simeone, hiszen több kulcsjátékosa egészségéért is aggódhat a szombati madridi derbi előtt.
(Kép: insidespanishfootball.com)
Az Atlético Madrid igencsak kárvallottja lett a világbajnoki selejtezősorozat aktuális fordulóinak. Ahogy arról már beszámoltunk, a matracosok legnagyobb sztárja Antoine Griezmann játéka kérdésessé vált a Real Madrid elleni hétvégi csúcsmeccs előtt.
Griezmann-hoz hasonlóan ráadásul Jan Oblák is megsérült a válogatottnál. Az Atlético kapujában az állandóságot jelentő szlovén halóőrnek a háta fáj, és már a mielőbbi felépülés érdekében vissza is tért Madridba.
Simeone ráncai tovább szaporodhatnak, ha arra gondol, hogy az Atlético több dél-amerikai labdarúgója is érintett hazája válogatottjának soron következő selejtezőjén. Diego Godin és José Giménez az uruguayi, Filipe Luis a brazil, Angel Correa az argentin válogatott tagja, és az említettek jóformán a fél világot körbeutazzák majd, mire a bajnoki forduló előtt, jóformán az utolsó pillanatban visszatérnek majd a spanyol fővárosba. A több ezer kilométernyi utazás rendre magában hordozza a fáradtság és fásultság veszélyét, mellyel szemben Simeone – kollégáihoz hasonlóan – tehetetlen.
Apropó tréning… a Marca szerint Simeone mesternek nagyjából két lehetősége lesz, amikor teljes kerettel dolgozhat a szombati madridi derbi előtt. Atlético-szempontból persze ennél is fontosabb, hogy Griezmann és Oblak kapus rendbe jöjjön, a dél-amerikai kontingens pedig minden probléma nélkül jelentkezzen az edzésen.
Nagy Ákos
A játékos rettenetes számokat produkál…
Fejsérülését követően visszament a pályára…
Az olasz mester a horvát középpályását méltatta…
Másfél év után ismét elhagyta nevelőegyesületét…
A német címvédőnél már nem számít alapembernek…
Az új megállapodása 2029 nyaráig szól!
A 36 esztendős játékos többek között megfordult korábban az Arsenalban és a West Hamben
A horvát középpályásnak 39 évesen is akad még erő a lövésében…
Nem jött be a spanyol élvonal Endrick riválisának…
Fellélegezhetnek a spanyol fővárosban…
Akár már hétfőn bejelenthetik az átigazolását…
Újabb gól a brazil klasszistól a Santosban, ráadásul nem is akármilyen!
Megvan Robbie Keane első győzelme a bajnokságban…
Zsinórban a harmadik döntetlenjével elfogyott a címvédő előnye…
A játékos egy ütközés után összeesett a pályán
Naby Keita is bemutatkozhatott az NB I-ben…
Továbbra is magabiztosan vezetik a tabellát a bajorok
Átmenetileg 11 pontosra növelte előnyét Arne Slot csapata!
A Vasas felkapaszkodott az első két helyezett mögé…
Ezúttal is hibátlanul működött Carlo Ancelotti rendszere…
Az amszterdamiak már öt ponttal vezetik a bajnokságot…
Edersonnak esélye sem volt a hárításra!
Kétgólos hátrányból jött vissza Marco Rose csapata, de a győzelem már nem jött össze!
Egy 12 perces rövidzárlat jelentette a vendégek vesztét!