Ki másról is szólhatott volna a Galata és a Fener derbije, mint a portugál trénerről…
“Hiszek a kialakult keretben…”
Lengyel élvonalbeli együttes érdeklődött iránta…
Még mindig kieső helyen kispestiek…
Bőven volt esélye lezárni a mérkőzést az andalúz csapatnak!
Remek formában van a fővárosi alakulat…
Sallai Roland kezdőként lépett pályára és csak az utolsó percekben cserélte le őt vezetőedzője…
Két év alatt megdöntené a klubcsúcsot
Leisztinger Tamás a Hunguest Hotels eddigi tulajdonosa szállodaláncát már eladta a Mészáros Lőrinc érdekeltségi körébe tartozó cégnek, s most az új hírek arról szólnak, hogy a focicsapatát is értékesítheti.
2010-ben érkezett a Diósgyőrbe Leisztinger, s akkor az óriási anyagi gondok közepette újjá varázsolta a csapatot. Azóta több magyar válogatott és neves külföldi focista is megfordult a csapatnál, de az igazi áttörés még nem történt meg. A nagyszerű szurkolói bázissal rendelkező klub, eleddig nem tudott a dobogó közelébe férkőzni, pedig kiváló játékosok mellett még a hangulatra sem lehetett panasz. Csütörtökön robbant a bomba, Mészáros Lőrinc lehet a csapat új tulajdonosa.
A nemzet gázszerelője, akinek a nevével a horvát Osijek csapatánál is találkozhatunk, mindemellett a Puskás Akadémiában is érdekelt. Érdekes lehet, ha a következő idényben feljutna a felcsúti csapat, akkor miképp rendeződhet a két klub játékoskerete, hiszen Felcsúton is találunk több kiváló labdarúgót.
Romániai lapinformációk szerint már egy új focistával gyarapodott is a miskolci játékoskeret. Ráadásul az illetőnek magyar állampolgársága, felmenői vannak, így nem számítana külföldinek sem. Fülöp István a Botosani erdélyi születésű támadója, 12 meccsen 7 gólt szerzett az ősszel, így már az is felmerült, hogy esetleg a magyar válogatottba is meghívót kaphat. (vagy akár a románba) A monitorulbt.ro cikke szerint 80 ezer euróért kerülhet a DVTK-hoz.Ez nem egy olyan nagy összeg egy gólérzékeny támadóért, de mivel fél év van hátra a szerződéséből, így most láthatnak utoljára pénzt a csatárért.
– Jó kis szerződés-ajánlatot kaptam, nem nagyszerűt, de jót. Három évre szól és 8-9-10 ezer eurót is kereshetnék havonta, emellett egyéb bónuszok is szerepelnének a kontraktusban. Úgy tudom, a klubok már meg is egyeztek, így az én döntésemen múlik az ügy. Voltak ajánlataim Törökországból és Dél-Koreából is– mondta a honlapnak a támadó.
Az indianfootballnetwork.com információi szerint, szintén Borsodban köthet ki a 23 éves Sandesh Jhingan, az indiai Szuperligában szereplő Kerala Blasters 188 centiméter magas játékosa, a focista az utóbbi időben előbb a Sporting Goa, majd a DSK Shivajians együttesében szerepelt kölcsönben.
Endrődi Dávid
Ki másról is szólhatott volna a Galata és a Fener derbije, mint a portugál trénerről…
“Hiszek a kialakult keretben…”
Lengyel élvonalbeli együttes érdeklődött iránta…
Még mindig kieső helyen kispestiek…
Bőven volt esélye lezárni a mérkőzést az andalúz csapatnak!
Remek formában van a fővárosi alakulat…
Sallai Roland kezdőként lépett pályára és csak az utolsó percekben cserélte le őt vezetőedzője…
Két év alatt megdöntené a klubcsúcsot
Semmit nem bíztak a véletlenre…
Remek mérkőzése volt a magyar középpályásnak a Manchester City ellen
Egyre több játékosuk lép szintet…
Az utolsó hét bajnokiból csak egyet nyertek meg…
Egyelőre nem kerül sor a frigyre…
A játékos eddig mindössze egy alkalommal tudott pályára lépni a sérülése miatt…
A játékos rettenetes számokat produkál…
Fejsérülését követően visszament a pályára…
Az olasz mester a horvát középpályását méltatta…
Másfél év után ismét elhagyta nevelőegyesületét…
A német címvédőnél már nem számít alapembernek…
Az új megállapodása 2029 nyaráig szól!
A 36 esztendős játékos többek között megfordult korábban az Arsenalban és a West Hamben
A horvát középpályásnak 39 évesen is akad még erő a lövésében…
Nem jött be a spanyol élvonal Endrick riválisának…