Egyelőre nem kerül sor a frigyre…
A játékos eddig mindössze egy alkalommal tudott pályára lépni a sérülése miatt…
A játékos rettenetes számokat produkál…
Fejsérülését követően visszament a pályára…
Az olasz mester a horvát középpályását méltatta…
Másfél év után ismét elhagyta nevelőegyesületét…
A német címvédőnél már nem számít alapembernek…
Az új megállapodása 2029 nyaráig szól!
A 36 esztendős játékos többek között megfordult korábban az Arsenalban és a West Hamben
A Genoa otthon vesztett pontokat a Crotone ellen, míg az Inter idegenben tudott győzni.
A csereként pályára lépő Mario döntötte el a meccset (forrás: twitter.com)
A Serie A 21. fordulójában a milánói Inter a Palermo otthonába látogatott. A hazaiknál Balogh a kispadon kezdett. A 6. helyezett vendégcsapat a városi rivális AC Milant előzte volna, míg a Palermo a 18., kieső helyről várta a folytatást, 10 ponttal lemaradva az előtt – nem kieső – helyen álló 17. pozíciót elfoglaló Empolitól.
A találkozót a vendégeket kezdték jobban, ám a 11. percben Icardi lövését védte Posavec. A 22. minutumban is a hazai kapusnak volt dolga – akkor Candreva lövésénél volt résen. A félidő hosszabbításának első percében Icardi 18 méterről vette volna be szabadrúgása után a Palermo kapuját, de a labda elsuhant a célpont mellett, így gól nélkül zárult az első játékrész, melyben abszolút a milánói együttes volt a domináns.
A második félidőben folytatódott az Inter fölénye. Perisic az 55. percben eresztett meg egy lövést, de kísérlete mellé ment szólója után. Icardi is igyekezett gólt szerezni, de ekkor sem jött össze neki, a 62. percben is védett Posavec.
De megtört a jég egy minutummal ezután, amikor Mario volt eredményes Candreva passza után, előnybe került tehát az Inter (0-1)!
A 72. percben Balogh Norbert lépett a pályára a hazaiknál – a magyar játékos Henrique-t váltotta.
A 80. minutumban Ansaldi begyűjtötte második sárga lapját, így emberhátrányba került az Inter!
A lefújásig már semmi érdekes nem történt Az Inter egy helyet előre lépett, és az 5., míg a most vesztes Palermo egy pozíciót veszítve csak a 19. helyen áll.
Palermo – Inter 0-1 (0-0)
Gólszerzők: – , ill. Mario (55.)
Sárga lapok: Nestorovski (19.), Goldaniga (43.), Gazzi (63.), Balogh (79.), Diamanti (83.), Quaison (90+1.), ill. Ansaldi (22., 80.), D’Ambrosio (36.)
Kiállítás: – , ill. Ansaldi (80.)
Palermo: Posavec – Cionek, Gonzalez, Goldaniga – Rispoli (Diamanti 78.), Bruno Henrique (Balogh 72.), Gazzi, Jajalo (Chochev 81.), Pezzella – Quaison – Nestorovski. Vezetőedző: Eugenio Corini
Inter: Handanovic – D’Ambrosio, Murillo, Miranda, Ansaldi – Gagliardini, Brozvic – Candreva (Santon 82.), Banega (Mario 55.), Perisic (Kondogbia 77.) – Icardi. Vezetőedző: Stefano Pioli
Genoa – Crotone 2-2 (1-0)
Gólszerzők: Simeone (43.), Ocampos (66. – büntetőből), ill. Ceccherini (54.), Ferrari (74.)
A 19. (kieső) helyen álló Crotone a 15. pozíciót elfoglaló Genoa otthonába látogatott. A hazaiknál volt a labda többet az első félidőben, és egyetlen kaput eltaláló lövésük gólt is eredményezett. Cofie passza a védőjét beelőző Simeonét találta meg a 43. percben, az argentin pedig bevette a vendég kaput (1-0)!
Jól kezdtek a második félidőt a vendégek, akik az 54. percben egalizálni tudtak Ceccherini révén! A Crotone játékosa Barberis labdáját fejelte be (1-1)!
Három perccel az egyenlítés után már a vezetést is megszerezhette volna a vendég együttes, azonban Trotta 16 méterről leadott lövése mellé ment!
A 65. percben Ferrari gázolta el ellenfelét rossz helyen, tizenegyest kapott a Genoa! A labda mögé Ocampos állt, aki a 66. minutumban értékesítette is a büntetőt (2-1)!
A 68. percben Simeone lőtt volna újabb gólt, de a próbálkozás a vendég kapu fölé ment. A 74. percben Ceccherini állt közel az egyenlítéshez, fejese után a labd a kapufán csattant. Ám a kipattanót Ferrari lőtte be, kijavítva korábbi hibáját, egyenlített tehát a Crotone (2-2)!
A végeredmény is 2-2 lett, a Genoa a 16. helyre csúszott, míg az eközben vereséget szenvedő Palermót megelőzte a most pontot szerző Crotone, amely ezzel a 18. helyen áll.
Nagy Dávid
Egyelőre nem kerül sor a frigyre…
A játékos eddig mindössze egy alkalommal tudott pályára lépni a sérülése miatt…
A játékos rettenetes számokat produkál…
Fejsérülését követően visszament a pályára…
Az olasz mester a horvát középpályását méltatta…
Másfél év után ismét elhagyta nevelőegyesületét…
A német címvédőnél már nem számít alapembernek…
Az új megállapodása 2029 nyaráig szól!
A 36 esztendős játékos többek között megfordult korábban az Arsenalban és a West Hamben
A horvát középpályásnak 39 évesen is akad még erő a lövésében…
Nem jött be a spanyol élvonal Endrick riválisának…
Fellélegezhetnek a spanyol fővárosban…
Akár már hétfőn bejelenthetik az átigazolását…
Újabb gól a brazil klasszistól a Santosban, ráadásul nem is akármilyen!
Megvan Robbie Keane első győzelme a bajnokságban…
Zsinórban a harmadik döntetlenjével elfogyott a címvédő előnye…
A játékos egy ütközés után összeesett a pályán
Naby Keita is bemutatkozhatott az NB I-ben…
Továbbra is magabiztosan vezetik a tabellát a bajorok
Átmenetileg 11 pontosra növelte előnyét Arne Slot csapata!
A Vasas felkapaszkodott az első két helyezett mögé…
Ezúttal is hibátlanul működött Carlo Ancelotti rendszere…
Az amszterdamiak már öt ponttal vezetik a bajnokságot…
Edersonnak esélye sem volt a hárításra!