Bőven volt esélye lezárni a mérkőzést az andalúz csapatnak!
Remek formában van a fővárosi alakulat…
Sallai Roland kezdőként lépett pályára és csak az utolsó percekben cserélte le őt vezetőedzője…
Két év alatt megdöntené a klubcsúcsot
Remek mérkőzése volt a magyar középpályásnak a Manchester City ellen
Egyre több játékosuk lép szintet…
Az utolsó hét bajnokiból csak egyet nyertek meg…
Egyelőre nem kerül sor a frigyre…
Az Atlético ellen a pályáról idő előtt leküldött Luis Suárez indulatosan nyilatkozott kiállításáról, ami szerinte teljesen érthetetlen döntés volt a játékvezető részéről.
(Kép: skysports.com)
Luis Suáreznél kiverte a biztosítékot Jesús Gil Manzano játékvezető azon döntése, hogy az uruguayi egy Koke-val történt összecsapást követően megkapta második sárga lapját, és így idő előtt kellett elhagynia a Camp Nou gyepét az Atlético elleni kupavisszavágón.
A Barca támadója, ahogy az az alábbi mellékelt videón is látszik majd, roppant mód dühös volt a játékvezetőre, és bár Suárez némiképp lehiggadt a lefújást követő interjújára, saját elmondása szerint továbbra sem tud megbékélni a játékvezető döntésével.
“Csak nevetni tudok azon, hogy megkaptam a második sárga lapomat! Mintha ezt akarta volna a játékvezető! Abszolút semmit, de semmit nem csináltam, nem szabálytalankodtam! Nagyon remélem, hogy a klubnak sikerül fellebbeznie az ítélet ellen!” – Állt a kamerák elé Suárez a találkozót követően.
Az Atlético ellen a Barca gólját szerző játékos azonban nem állt meg ezen a ponton: “Felfoghatatlan ez az egész! Nem hiszem, hogy bizonygatnom kellene az esetet, mivel mindenki láthatta mi történt! Különösen az dühít, hogy a játékvezető szokás szerint még csak megmagyarázni sem akarta az egészet! Persze a Barcánál már megszokhattuk volna az ilyen eseteket!”
Az uruguayi csatár egyébként azért is hangsúlyozta, hogy a katalánok fellebbezni fognak az ítélet ellen, hiszen amennyiben érvényben marad az eltiltás, Suárez kihagyni kényszerül a spanyol Király-kupa döntőjét, ahol szerda este kiderül, hogy a Celta Vigo, vagy a Deportivo Alavés lesz a Barcelona ellenfele.
Az első felvételen Suárez piros lapját eredményező mozdulatsor látható, majd a következő videó mindent elárul arról, hogy a Barca csatára mennyire nem értett egyet a játékvezető ítéletével (…):
https://www.youtube.com/watch?v=2-5NNmvjcOE
https://www.youtube.com/watch?v=GBgQc9hhUqs
Bőven volt esélye lezárni a mérkőzést az andalúz csapatnak!
Remek formában van a fővárosi alakulat…
Sallai Roland kezdőként lépett pályára és csak az utolsó percekben cserélte le őt vezetőedzője…
Két év alatt megdöntené a klubcsúcsot
Semmit nem bíztak a véletlenre…
Remek mérkőzése volt a magyar középpályásnak a Manchester City ellen
Egyre több játékosuk lép szintet…
Az utolsó hét bajnokiból csak egyet nyertek meg…
Egyelőre nem kerül sor a frigyre…
A játékos eddig mindössze egy alkalommal tudott pályára lépni a sérülése miatt…
A játékos rettenetes számokat produkál…
Fejsérülését követően visszament a pályára…
Az olasz mester a horvát középpályását méltatta…
Másfél év után ismét elhagyta nevelőegyesületét…
A német címvédőnél már nem számít alapembernek…
Az új megállapodása 2029 nyaráig szól!
A 36 esztendős játékos többek között megfordult korábban az Arsenalban és a West Hamben
A horvát középpályásnak 39 évesen is akad még erő a lövésében…
Nem jött be a spanyol élvonal Endrick riválisának…
Fellélegezhetnek a spanyol fővárosban…
Akár már hétfőn bejelenthetik az átigazolását…
Újabb gól a brazil klasszistól a Santosban, ráadásul nem is akármilyen!
Megvan Robbie Keane első győzelme a bajnokságban…