Továbbra sem elégedettek a londoniak a csapat tűzerejével…
Fiatal kora ellenére sok nemzetközi tapasztalattal bír…
Négy napjuk van egyességre jutnia a feleknek…
Ki másról is szólhatott volna a Galata és a Fener derbije, mint a portugál trénerről…
“Hiszek a kialakult keretben…”
Lengyel élvonalbeli együttes érdeklődött iránta…
Még mindig kieső helyen kispestiek…
Bőven volt esélye lezárni a mérkőzést az andalúz csapatnak!
Remek formában van a fővárosi alakulat…
Az olasz pontvadászat a 27. fordulójához érkezett. Szombaton három Serie A mérkőzést tekinthetünk meg. Ebből a legjobban várt összecsapás, a nap rangadója, a Roma – Napoli. Még a mai napon lép pályára az élmezőnyhöz felzárkózni igyekvő AC Milan is. Vasárnap az Inter, Juventus és Lazio trió is próbálja begyűjteni majd a három pontot aktuális ellenfele legyőzésével.
15:00 AS Roma – Napoli (Digi Sport 1)
18:00 Sampdoria – Pescara (Digi Sport 1)
20:45 AC Milan – Chievo (Digi Sport 1)
Igazi rangadóval nyitja meg kapuit a Serie A 27. fordulója. Az AS Roma hazai pályán fogadja a Napoli együttesét. Parázs csatának ígérkezik a 2. és a 3. találkozása. A két klub között elég nagy a pontkülönbség, a Roma 5 pontos előnyt őriz a Nápollyal szemben. A Roma hazai pályán mindent meg fog tenni a győzelem érdekében. Abból is meríthetnek erőt, hogy a legutóbbi két találkozásból győztesen kerültek ki.
Az este hat órakor kezdődő Sampdoria – Pescara mérkőzés papírformának tűnik, azonban, mint tudjuk a futballban minden megtörténhet. A hazaiak a középmezőnyből szeretnének előre törni, míg a vendégeknek nem igazán megy, és a Serie B réme fenyegeti őket, mivel 12 pontjukkal sereghajtók.
20:45-től lépnek pályára a piros-feketék a Chievo ellen hazai pályán. Ezen a találkozón is a hazaiaknak áll a zászló. A Milan a legutóbbi találkozásukkor idegenben is legyőzte a mostani ellenfelet.
12:30 Atalanta – Fiorentina (Digi Sport 1)
15:00 Cagliari – Inter (Digi Sport 2)
15:00 Crotone – Sassuolo
15:00 Empoli – Genoa
15:00 Torino – Palermo
15:00 Udinese – Juventus (Digi Sport 1)
20:45 Bologna – Lazio (Digi Sport 1)
Míg mások a vasárnapi ebédjüket fogyasztják, addig az olasz csapatok nem pihennek. A forduló már 12:30-kor kezdetét veszi. A napot az Atalanta és a Fiorentina összecsapása nyitja. A bajnokságban a hazaiak állnak kedvezőbb helyen. Az Európa Liga csoportkört érő 4. pozícióban tartózkodnak, míg a firenzeiek csak a 8. helyen szerénykednek. Nyílt sisakos küzdelemre számíthatunk, mivel a vendégek arra törekednek, hogy ismét az élmezőnybe jussanak, míg a hazaiak foggal-körömmel ragaszkodni fognak jelenlegi helyezésükhöz.
15:00-kor az Internek idegenben kell majd bizonyítania. Az ellenfél a Cagliari. A papírforma szerint a kék-feketéknek idegenben is könnyedén be kell majd zsebelniük a három pontot.
Az Inter mérkőzésével egy időben lép pályára a Juventus is. Nekik is idegenben kell bizonyítaniuk. Az ellenfél az Udinese lesz. A listavezetőnek nem kellene, hogy gondod okozzon aktuális ellenfele, mivel a legutóbbi 2 találkozásukból mindig győztesen kerültek ki.
A fordulót a Bologna és a Lazio összecsapása zárja. Nagy Ádámék hullámvölgybe kerültek, mivel a legutóbbi 5 mérkőzésükön összesen csak egy pontot tudtak gyűjteni. Ezzel szemben a vendégek remek formában vannak, és a vasárnap esti zárón is be szeretnék zsebelni a három pontot.
Továbbra sem elégedettek a londoniak a csapat tűzerejével…
Fiatal kora ellenére sok nemzetközi tapasztalattal bír…
Négy napjuk van egyességre jutnia a feleknek…
Ki másról is szólhatott volna a Galata és a Fener derbije, mint a portugál trénerről…
“Hiszek a kialakult keretben…”
Lengyel élvonalbeli együttes érdeklődött iránta…
Még mindig kieső helyen kispestiek…
Bőven volt esélye lezárni a mérkőzést az andalúz csapatnak!
Remek formában van a fővárosi alakulat…
Sallai Roland kezdőként lépett pályára és csak az utolsó percekben cserélte le őt vezetőedzője…
Két év alatt megdöntené a klubcsúcsot
Semmit nem bíztak a véletlenre…
Remek mérkőzése volt a magyar középpályásnak a Manchester City ellen
Egyre több játékosuk lép szintet…
Az utolsó hét bajnokiból csak egyet nyertek meg…
Egyelőre nem kerül sor a frigyre…
A játékos eddig mindössze egy alkalommal tudott pályára lépni a sérülése miatt…
A játékos rettenetes számokat produkál…
Fejsérülését követően visszament a pályára…
Az olasz mester a horvát középpályását méltatta…
Másfél év után ismét elhagyta nevelőegyesületét…
A német címvédőnél már nem számít alapembernek…
Az új megállapodása 2029 nyaráig szól!