Aguerot méltatja csapattársa
Gabriel Jesus sérülésének „köszönhetően” a klasszis csatár Sergio Aguero ismét visszakerült a Manchester City kezdőcsapatába. Csapattársa Yaya Toure szerint korai lenne leírni a nagyszerű csatár a Citynél, annak ellenére, hogy a szezon elején gyengébb formát mutatott.
A 28 éves csatár olyannyira visszanyerte a formáját, hogy 5 gólnál jár már a legutóbbi 3 mérkőzésén, így nagyban köszönheti a City a jó sorozatát az argentin csatárnak.
Toure így nyilatkozott a nyáron már a távozását is megszellőztető csatárról:
„Nagyon fontos láncszeme a csapatnak. Az emberek már arról beszélnek, hogy Agueronak leáldozott a Citynél? Én éppen úgy látom, hogy most mutatta meg, hogy még mindig a világ egyik legjobb támadója.”
„Kevés olyan csatár van akit ennyire nehéz megfogni mint őt. Egyszerűen nem tudod kikapcsolni.”
Aguero ebben az évben minden sorozatot figyelembe véve 31-szer lépett pályára és 23-szor volt eredményes, ami minden csak nem egy rossz statisztika.
Ma este a City 9 órától a Stoke ellen pótolja elmaradt bajnokiját, ahol a csatár tovább javíthatja statisztikáit.