Kettős győzelemmel intézték el Sallói Dánieléket…
A Nyíregyháza jutott tovább a következő körbe…
A szezon egyik legjobb mérkőzésén!
Hiába próbálkoztak, semmi nem ment be a Laziónak
Tovább robog a negatív rekordok felé a Southampton!
Egyedüli alsóbb osztályú csapatként lesz ott az elődöntőben a Bielefeld…
Justin Kluivert szépségdíjas találata nem volt elegendő a vendégek pontszerzéséhez…
Legutóbbi 4 bajnokijából a harmadikat nyerte meg Oliver Glasner csapata!
A Bournemouth támadója Kerkez Milos passzát követően szerzett csodaszép találatot…
Kisebb fajta csodára lenne szükség ahhoz, hogy a német élvonalban szereplő Bayer Leverkusen megélje a Bajnokok Ligája következő körét. Az Atletico Madrid kényelmes 4:2-es előnnyel futhat ki este a gyepre, ám hátra azért még nem dőlhet.
Az odavágó játékképét nézve minimális mezőnyfölényben játszott és többet is kísérletezett hazai pályán a Leverkusen. Ennek ellenére négy gólt lőtt és magabiztos előnyt épített ki magának az Atletico Madrid, mely nagyszerű arányban értékesítette az előtte adódó lehetőségeket. Leon a németek kapuvédője nem állt a helyzet magaslatán, ahogyan az előtte ténykedő védelem sem. Niguez és Griezmann már az első fél órában a hálóba talált. A fordulást követően Bellarabi révén némileg visszajött a meccsbe a hazai csapat. Dragovic eztán a büntetőterületen belül “vétkezett”, a megítélt tizenegyest pedig Gameiro értékesítette. A madridiak védője Savic öngólt vétett, a meccset pedig Fernando Torres zárta góllal kialakítva a végeredményt. A kétgólos előny és az idegenben lőtt négy gól roppant jól mutat.
Az odavágó óta négy bajnoki mérkőzést játszott Diego Simeone csapata. Az FC Barcelona ellen vereségre, a Deportivo otthonában pedig egy döntetlen futotta a csapat erejéből, mely aztán 3:0-ra elverte a Valenciát, a hétvégén pedig a Granada vendégeként hozták el a bajnoki pontokat. Griezmann pazar formában van, ez idő alatt négyszer is a hálóba talált. Simeone több kulcsjátékosára sem számíthat, Filipe Luis és Gabi sárga lapok miatt kénytelen kihagyni a visszavágót, Gameiro pedig ágyéksérülést szenvedett. Emellett Fernandez és Barragan sem bevethető. Még így is könnyebb dolga van a matracosok vezetőedzőjének, mint a túloldalon az ideiglenesen kinevezett vezetőedzőnek.
Megpróbálnánk felsorakoztatni azokat az érveket, ami miatt érdekes lesz az esti mérkőzés, ám ez komoly fejfájást okoz. Az odavágón elszenvedett vereség után a gyógyszergyáriak hazai pályán kaptak ki 2:0-ra a Mainztól, majd Dortmundban szaladtak bele egy 6:2-es fiaskóba, mely a vezetőedző Roger Schmidt állásába került. Helyére ideiglenesen a török Tayfun Korkut került kinevezésre. Hétvégén a Werder Bremen ellen csupán egy döntetlenre futotta a csapatnak, mely több sebből vérzik. A kezdőcsapat összeállítása komoly fejtörést okoz, vagy mégsem, mert alig van játékos, akihez hozzá lehet nyúlni. Da Costa és Kießling játéka még kérdéses, ezen felül pedig további hat játékos alkotja a sérült-listát. Calhanoglu és Henrichs eltiltott, Toprak, Tah és Bender pedig sérült. Havertz személyes okok miatt marad távol a meccstől. Mindent nem sok jót vetít előre.
Sérülése miatt az előző öt meccset kihagyta…
Kettős győzelemmel intézték el Sallói Dánieléket…
A Nyíregyháza jutott tovább a következő körbe…
A szezon egyik legjobb mérkőzésén!
Hiába próbálkoztak, semmi nem ment be a Laziónak
Tovább robog a negatív rekordok felé a Southampton!
Egyedüli alsóbb osztályú csapatként lesz ott az elődöntőben a Bielefeld…
Justin Kluivert szépségdíjas találata nem volt elegendő a vendégek pontszerzéséhez…
Legutóbbi 4 bajnokijából a harmadikat nyerte meg Oliver Glasner csapata!
A Bournemouth támadója Kerkez Milos passzát követően szerzett csodaszép találatot…
A szoros meccs összejött, a bravúr azonban elmaradt…
Sergio Mullor kijelölte a keretét…
Indul a nagytakarítás és a fiatalítás…
Derült égből villámcsapás…
Több országban nyert bajnoki címet és kupát is…
A Manchesteri csapat finoman szólva sem elégedett a jelenlegi támadóival…
Továbbra sem elégedettek a londoniak a csapat tűzerejével…
Fiatal kora ellenére sok nemzetközi tapasztalattal bír…
Négy napjuk van egyességre jutnia a feleknek…
Ki másról is szólhatott volna a Galata és a Fener derbije, mint a portugál trénerről…
“Hiszek a kialakult keretben…”
Lengyel élvonalbeli együttes érdeklődött iránta…
Még mindig kieső helyen kispestiek…