Másfél év után ismét elhagyta nevelőegyesületét…
A német címvédőnél már nem számít alapembernek…
Az új megállapodása 2029 nyaráig szól!
A 36 esztendős játékos többek között megfordult korábban az Arsenalban és a West Hamben
A horvát középpályásnak 39 évesen is akad még erő a lövésében…
Nem jött be a spanyol élvonal Endrick riválisának…
Fellélegezhetnek a spanyol fővárosban…
Akár már hétfőn bejelenthetik az átigazolását…
Újabb gól a brazil klasszistól a Santosban, ráadásul nem is akármilyen!
Szombat este játszotta le a 31. fordulóra kiírt mérkőzését a Juventus, akik a Chievot fogadták Torinóban. A találkozót Higuaín két duplájával meg is nyertek viszonylag simán. Viszont a Juve nem állt fel a legerősebb kezdőjével, nyilvánvalóan a hétközi, Barcelona elleni BL meccs miatt. Ennek függvényében a bajnoki összecsapás után inkább a katalánokkal megvívandó harcról kérdezték Max Allegrit.
A Juventus vezetőedzője pedig készséggel válaszolt, hiszen most már minden energiájukkal arra a találkozóra kell fókuszálniuk. Viszont kimondottan érdekes nyilatkozatot tett az olasz szakember. Szerinte ugyanis, a védekezés is lehet szép, továbbá ő ha éppen szórakozásra és látványra vágyik el megy inkább cirkuszba.
„Késznek kell lennünk a Barcelonára, mivel ez egy negyeddöntő, és bár minden tiszteletem a Barcelona csapatáé, úgy kell játszanunk, hogy hiszünk a továbbjutásunkban. A legjobbunkat kell hozni úgy támadásban, mint védekezésben egyaránt. ” – kezdte meg a mondókáját a Mediaset Premium– nak.
„A futball rendkívül egyszerű játék, része a támadás és a védekezés. Mindkettő szükséges, és semmi szégyen nincs abban, ha egy csapat jól tud védekezni, lényegében a védekezés is ugyanolyan szép tud lenni, mint egy nagyszerű támadás.”
“Örülök azoknak, akik bámulatos futballal kápráztatnak el minket, de ha látványosságra vágyok, akkor ellátogatok a cirkuszba. Három pontokat akarok szerezni. Tehetséges futballisták állnak rendelkezésemre, de ez nem elég, mivel egyes meccsek durvák, míg egyéb meccseken a fizikai erő aspektusa érvényesül, egy adott meccs akár több meccsre is bontható.”
Nekünk nézőknek azonban aligha kell majd cirkuszba mennünk április 11.-én, amikor a Torinóban összecsap a Juventus és a Barcelona. gy vagy úgy, de bizonyosan látványos futballt fogunk látni.
Szerző: Borbély Szabolcs
Másfél év után ismét elhagyta nevelőegyesületét…
A német címvédőnél már nem számít alapembernek…
Az új megállapodása 2029 nyaráig szól!
A 36 esztendős játékos többek között megfordult korábban az Arsenalban és a West Hamben
A horvát középpályásnak 39 évesen is akad még erő a lövésében…
Nem jött be a spanyol élvonal Endrick riválisának…
Fellélegezhetnek a spanyol fővárosban…
Akár már hétfőn bejelenthetik az átigazolását…
Újabb gól a brazil klasszistól a Santosban, ráadásul nem is akármilyen!
Megvan Robbie Keane első győzelme a bajnokságban…
Zsinórban a harmadik döntetlenjével elfogyott a címvédő előnye…
A játékos egy ütközés után összeesett a pályán
Naby Keita is bemutatkozhatott az NB I-ben…
Továbbra is magabiztosan vezetik a tabellát a bajorok
Átmenetileg 11 pontosra növelte előnyét Arne Slot csapata!
A Vasas felkapaszkodott az első két helyezett mögé…
Ezúttal is hibátlanul működött Carlo Ancelotti rendszere…
Az amszterdamiak már öt ponttal vezetik a bajnokságot…
Edersonnak esélye sem volt a hárításra!
Kétgólos hátrányból jött vissza Marco Rose csapata, de a győzelem már nem jött össze!
Egy 12 perces rövidzárlat jelentette a vendégek vesztét!
Átvette az első csapat irányítását…
A baszk együttes tapad a Barcelona, Real Madrid, Atlético Madrid hármasra, míg a Valladolid egyre reménytelenebb helyzetbe kerül…
Nagyon fontos három pontot gyűjtött be a Como…