A vártnál hosszabb ideig lesz maródi a Liverpool alapembere
Jürgen Klopp tájékoztatása szerint a vártnál sokkalta hosszabb időt vehet igénybe a felépülés a hátsérüléssel küszködő Liverpool-védő, Nathatnial Clyne számára.
(Fotó: The Guadian)
Meglepetésre nem került be a Liverpool idei 25 fős Bajnokok Ligája-keretébe a tavaly alapembernek számító jobbhátvéd. Ma edzője, Jürgen Klopp nyilatkozott játékosa egészségi állapotáról: „Úgy tudom több lesz a kihagyás esetében, mint néhány hét. (…) Több mint valószínű, hogy a csoportmeccseink nagy részén nem lesz bevethető” – nyilatkozta a német mester, aki úgy számol, az egyenes kieséses szakaszra már nevezheti a hátvédet, ha érdekeltek lesznek.
Clyne utoljára a nyári felkészülési időszak első meccsének első félidejét töltötte a pályán, azóta kénytelen őt nélkülözni Klopp, viszont a két fiatal, Joe Gomez és Trent Alexander-Arnold eddig kitűnően pótolja a 26 éves bekket.
Lasányi Csaba