Bőven volt esélye lezárni a mérkőzést az andalúz csapatnak!
Remek formában van a fővárosi alakulat…
Sallai Roland kezdőként lépett pályára és csak az utolsó percekben cserélte le őt vezetőedzője…
Két év alatt megdöntené a klubcsúcsot
Remek mérkőzése volt a magyar középpályásnak a Manchester City ellen
Egyre több játékosuk lép szintet…
Az utolsó hét bajnokiból csak egyet nyertek meg…
Egyelőre nem kerül sor a frigyre…
Julian Draxler a német válogatottnak egyelőre(?) kihagyhatatlan tagja, és mivel Joachim Löw szövetségi kapitány tisztában van a támadó-középpályás kvalitásaival nem kell félnie a mellőzéstől. Azonban klubjában már más a helyzete a korábbi Schalke játékosnak.
A 23 esztendős Draxler idén januárban szerződött óriási reményekkel a VfL Wolfsburg együttesétől a francia főváros büszkeségébe. Azonban az első félév stabil játéklehetőségei után az új idényre csak egyre inkább beszűkülni látszanak a lehetőségei.
Az Arsenal hiába próbálta meg „kimenekíteni” a PSG-ből a transzferszezon utolsó pillanatában is Draxlert, a német csillag nem hagyta meggyőzni magát, és igyekszik megküzdeni helyéért a csapatban. A francia klubhoz nyáron érkező Neymar már egyébként is nehéz helyzetbe hozta őt, ám a hírek szerint Kylian Mbappé (Monaco) múlt heti leigazolásával szinte már reménytelen a helyzete. Draxler az eddigi négy bajnokin összesen mindössze 12 percet töltött a pályán két becserélése alkalmával. Ennek ellenére a 35-szörös válogatott karmester optimistának igyekszik tűnni:
„Párizsból egy olyan jelzést küldtek, amivel számolhatok. Neymar és Mbappé, közülük az egyik az egyik legjobb játékos a világon, míg a másik az egyik legnagyobb tehetség a világon. De ezek a dolgok egy ekkora klubbal járnak. Számomra a változás nem jelent problémát. Amennyire én tudom, Párizsban számítanak rám. Nem akartam elhagyni a klubot, mert küzdeni akartam. Nincs különleges státusom ebben a csapatban, a céljaimért meg kell küzdenem. Így is fogok tenni. Nagyon örülök, hogy ilyen társakkal játszhatok együtt a csapatban.” – nyilatkozta Draxler, a Sport Bildnek.
Hamarosan a PSG-nek egyébként nagy szüksége lehet Draxlerre, ugyanis a német játékos régi ismerősével találkoznak a Bajnokok Ligájában, vagyis a Bayern Münchennel.
Balogh József
Bőven volt esélye lezárni a mérkőzést az andalúz csapatnak!
Remek formában van a fővárosi alakulat…
Sallai Roland kezdőként lépett pályára és csak az utolsó percekben cserélte le őt vezetőedzője…
Két év alatt megdöntené a klubcsúcsot
Semmit nem bíztak a véletlenre…
Remek mérkőzése volt a magyar középpályásnak a Manchester City ellen
Egyre több játékosuk lép szintet…
Az utolsó hét bajnokiból csak egyet nyertek meg…
Egyelőre nem kerül sor a frigyre…
A játékos eddig mindössze egy alkalommal tudott pályára lépni a sérülése miatt…
A játékos rettenetes számokat produkál…
Fejsérülését követően visszament a pályára…
Az olasz mester a horvát középpályását méltatta…
Másfél év után ismét elhagyta nevelőegyesületét…
A német címvédőnél már nem számít alapembernek…
Az új megállapodása 2029 nyaráig szól!
A 36 esztendős játékos többek között megfordult korábban az Arsenalban és a West Hamben
A horvát középpályásnak 39 évesen is akad még erő a lövésében…
Nem jött be a spanyol élvonal Endrick riválisának…
Fellélegezhetnek a spanyol fővárosban…
Akár már hétfőn bejelenthetik az átigazolását…
Újabb gól a brazil klasszistól a Santosban, ráadásul nem is akármilyen!
Megvan Robbie Keane első győzelme a bajnokságban…