Sallai Roland kezdőként lépett pályára és csak az utolsó percekben cserélte le őt vezetőedzője…
Két év alatt megdöntené a klubcsúcsot
Remek mérkőzése volt a magyar középpályásnak a Manchester City ellen
Egyre több játékosuk lép szintet…
Az utolsó hét bajnokiból csak egyet nyertek meg…
Egyelőre nem kerül sor a frigyre…
A játékos eddig mindössze egy alkalommal tudott pályára lépni a sérülése miatt…
A játékos rettenetes számokat produkál…
A spanyol Király-kupa elődöntőjében a Leganes a Sevillát fogadta az első mérkőzésen. Ahogy a Real Madrid ellen, az andalúziai csapat ellen is bátran játszottak, és hiába vezettek a vendégek az első félidőben, a másodikra kiegyenlítettek a hazaiak. A továbbjutás kérdése még korántsem dőlt el.
Forrás: laliga.es
A Sevilla birtokolta többet a labdát az első félidőben, de a Leganes most is bátran játszott, és meg voltak a helyzeteik. A 10. percben El Zhar vette át a labdát, hogy aztán szólózni próbáljon, majd közepes távolságról ellőtte a labdát, de az egyik védő blokkolni tudta a lövést. A Sevilla többet támadott, aminek a 21. percben meg lett az eredménye, hiszen megszerezték a vezetést. Luis Muriel remekül vette át Pablo Sarabia passzát, majd a bal alsó sarokba tüzelt. A 34. percben Claudio Beauvue küldött kapura egy nagy lövést a tizenhatosról, de centikkel kapu felé lőtt. A Sevilla a játékrész vége felé is többet birtokolta a labdát, de nagyobb helyzetük nem volt.
A második félidőben a Leganes kezdett jobban, hiszen az 56. percben összejött nekik az egyenlítés. Szöglettel jöhetett a hazai csapat, ami után a labdát a magasba fejelték, majd Siovas háttal a kapunak fejjel a hálóba pöccintette a játékszert. A Sevilla az egyenlítés után még jobban belehúzott, szinte csak náluk volt a labda. Nagy gólhelyzetet nem tudtak kialakítani, viszont egyre agresszívabban, egyre több szabálytalansággal játszottak. Érdemi játék nem igazán volt a mérkőzés végéig, a frusztrált Sevilla nem tudta feltörni a szervezett védekező Leganes védelmi vonalát, így a döntőbe jután kérdése a visszavágóra maradt.
Leganes – Sevilla: 1-1 (0-1)
Helyszín: Vezette: Gonzalez Gonzalez
Gólszerzők: Siovas (56.) ill. Muriel (23.)
Sárga lap: Brasanac (23.), Omar (88.) ill. Escudero (47.), Vazquez (65.), N’Zonzi (73.), Sarabia (86.)
Kiállítás: – ill. –
Leganes: Champagne, Siovas, Bustinza, Garcia, Tito, Gabriel, Gumbau, Brasanac (Eraso, 46.), Amrabat, (Omar, 75.) El Zhar (Rico, 82.), Beauvue. Vezetőedző: Asier Garitano
Sevilla: Rico, Jesus Navas, Mercado, Lenglet, Escudero, Vazquez, N’Zonzi, Banega, Sarabia, Correa, Muriel (Nolito, 79.). Vezetőedző: Vincenzo Montella
Sallai Roland kezdőként lépett pályára és csak az utolsó percekben cserélte le őt vezetőedzője…
Két év alatt megdöntené a klubcsúcsot
Semmit nem bíztak a véletlenre…
Remek mérkőzése volt a magyar középpályásnak a Manchester City ellen
Egyre több játékosuk lép szintet…
Az utolsó hét bajnokiból csak egyet nyertek meg…
Egyelőre nem kerül sor a frigyre…
A játékos eddig mindössze egy alkalommal tudott pályára lépni a sérülése miatt…
A játékos rettenetes számokat produkál…
Fejsérülését követően visszament a pályára…
Az olasz mester a horvát középpályását méltatta…
Másfél év után ismét elhagyta nevelőegyesületét…
A német címvédőnél már nem számít alapembernek…
Az új megállapodása 2029 nyaráig szól!
A 36 esztendős játékos többek között megfordult korábban az Arsenalban és a West Hamben
A horvát középpályásnak 39 évesen is akad még erő a lövésében…
Nem jött be a spanyol élvonal Endrick riválisának…
Fellélegezhetnek a spanyol fővárosban…
Akár már hétfőn bejelenthetik az átigazolását…
Újabb gól a brazil klasszistól a Santosban, ráadásul nem is akármilyen!
Megvan Robbie Keane első győzelme a bajnokságban…
Zsinórban a harmadik döntetlenjével elfogyott a címvédő előnye…
A játékos egy ütközés után összeesett a pályán