A játékos rettenetes számokat produkál…
Fejsérülését követően visszament a pályára…
Az olasz mester a horvát középpályását méltatta…
Másfél év után ismét elhagyta nevelőegyesületét…
A német címvédőnél már nem számít alapembernek…
Az új megállapodása 2029 nyaráig szól!
A 36 esztendős játékos többek között megfordult korábban az Arsenalban és a West Hamben
A horvát középpályásnak 39 évesen is akad még erő a lövésében…
Nem jött be a spanyol élvonal Endrick riválisának…
Bizonyára mindenki találkozott már azzal a híreszteléssel, miszerint a Paris Saint-Germain jelenleg sérüléssel küzdő brazilja Neymar már bája nyári döntését. A Mundo Deportivo a legfrissebb számában címlapon hozza, hogy a Selecao vezére visszakönyörögné magát a Camp Nouba. Mások szerint ez csak egy jól kitervelt klubváltás egyik igazoló pontja.
Mint ismeretes Neymar és az FC Barcelona nem váltak el szépen, noha a PSG 222 millió eurót utalt át a katalán szárgárda számlájára. A távozó klasszis perelte a klubot, melyen igen vaskos hűségbónuszát szerette volna bevasalni.
Párizsban minden szép és jó, ám Neymar karrierje jelenleg nem éppen a labdarúgás szépségeiről szól, talán távolabb van egy aranylabdától, mint volt Barcelonában. Ki akart lépni Lionel Messi árnyékából, ám a szurkolói szemmel és szakmailag is alacsonyabban jegyzett francia ligában ez nem következhet be. A PSG búcsúzott a BL-ből, avagy az elismerés helyett marad a pénzkeresés a brazil számára, mely kontraktusával és annak anyagi részleteivel igen nehezen szabadulhat jelenlegi “börtönéből”.
Nem sok klub létezik a világon, mely képes lenne megfizetni a brazilt és itt most nem a fizetéséről beszélünk, hanem a PSG-nél aláírt évekről és élő szerződésének a részleteiről, avagy talán a Manchester City és a Real Madrid rendelkezik csak ekkora potenciállal és talán még ide vehető a Manchester United. A lehetőségek tárháza pedig ebben a pillanatban be is zárult.
A Mundo Deportivo mindeközben arról ír, hogy Neymar megbánta döntését és visszatérne a Barcába. A sérülése előtt állítólag már beszélgetett is a korábbi játékostársakkal és vezetőkkel, hogy felmérje, a visszatérésére van-e lehetőség.
Idő közben azonban érkezett egy Coutinho és nagy valószínűséggel Griezmann is gránátvörös-kékbe öltözik hamarosan. A legnagyobb akadályozó tényező a távozása mikéntje lehet.
Egyesek úgy vélik, hogy ez az egész csak közjáték, Neymar esze ágában sincs, hogy visszatérjen, csak előkészíti madridi szerepvállalását, avagy nyugodtan mondhatja majd azt, hogy ő szeretett volna visszatérni, ám a klubvezetés ezt megakadályozta. Így nem maradt más választása, mint hogy a Real Madrid labdarúgója legyen. Ezzel mosva kezét, mivel Madridban valóban akarják őt…
A játékos rettenetes számokat produkál…
Fejsérülését követően visszament a pályára…
Az olasz mester a horvát középpályását méltatta…
Másfél év után ismét elhagyta nevelőegyesületét…
A német címvédőnél már nem számít alapembernek…
Az új megállapodása 2029 nyaráig szól!
A 36 esztendős játékos többek között megfordult korábban az Arsenalban és a West Hamben
A horvát középpályásnak 39 évesen is akad még erő a lövésében…
Nem jött be a spanyol élvonal Endrick riválisának…
Fellélegezhetnek a spanyol fővárosban…
Akár már hétfőn bejelenthetik az átigazolását…
Újabb gól a brazil klasszistól a Santosban, ráadásul nem is akármilyen!
Megvan Robbie Keane első győzelme a bajnokságban…
Zsinórban a harmadik döntetlenjével elfogyott a címvédő előnye…
A játékos egy ütközés után összeesett a pályán
Naby Keita is bemutatkozhatott az NB I-ben…
Továbbra is magabiztosan vezetik a tabellát a bajorok
Átmenetileg 11 pontosra növelte előnyét Arne Slot csapata!
A Vasas felkapaszkodott az első két helyezett mögé…
Ezúttal is hibátlanul működött Carlo Ancelotti rendszere…
Az amszterdamiak már öt ponttal vezetik a bajnokságot…
Edersonnak esélye sem volt a hárításra!
Kétgólos hátrányból jött vissza Marco Rose csapata, de a győzelem már nem jött össze!
Egy 12 perces rövidzárlat jelentette a vendégek vesztét!