Az Arsenalnál a védelem megerősítése lesz a prioritás
Finoman szólva sem állt biztos lábakon az Arsenal védelme a 2017-2018-as szezonban, ráadásul legjobbjuk Laurent Koscielny is kiesett decemberig, így érthető, hogy az „Ágyúsok” védőfronton erősítenének.
Méghozzá egyes hírek szerint egyből két játékossal.
Az egyik nem más mint Sokratis Papastathopoulos a Dortmund görög válogatott védője. Értesülések szerint a két klub már előrehaladott tárgyalásokat folytat egymással és a 29 éves bekk 20 millió euró körüli összegért érkezhet az Emiratesbe.
A másik fő kiszemelt a Freiburg fiatal szuper tehetsége Caglar Soyuncu. Ő (is) Sven Mislintat felfedezettje, ám az ő megszerzése borsosabb lesz, mivel a német klub 35 millió euró körüli összeget szeretne érte látni.
Ám, ha valamelyik üzlet „kútba” esne, akkor is megvan a B(C)-terv, mivel Jonny Evans a kieső WBA-tól könnyen elhozható, ráadásul „olcsón” is. Nehezíti a dolgokat, hogy a City is árgus szemekkel figyeli a korábbi Manchester United védőt.