Site icon Fociclub

Air Jordan a labdarúgásban?

Értesülések szerint a Nike célja az, hogy a Jordan márka is „kivegye” a részét a futballvilágból, ehhez pedig napjaink egyik legnépszerűbb csapatát a PSG-t „vennék elő”.

Korábban egy párizsi koncerten Justin Timberlaken már látható volt egy nagyon tetszetős „kollaboráció” a Jordan és a PSG közöt, ám a hírek szerint ennyinél nem állt meg a „mutatvány”.

Ugyanis az idei szezonra a már azt szeretnék, ha a fővárosi csapat a legrangosabb európai kupában, a BL-ben harmadik számú szerelésként a Michael Jordan fémjelezte cég logóival ellátott mezekben futna ki a gyepre.

Népszerűségi szempontból a legjobbkor vette elő márkáját a Nike, ugyanis a Jordan több mint valószínű, hogy fennállása óta jelenleg a legnépszerűbb.

 

Exit mobile version