Bőven volt esélye lezárni a mérkőzést az andalúz csapatnak!
Remek formában van a fővárosi alakulat…
Sallai Roland kezdőként lépett pályára és csak az utolsó percekben cserélte le őt vezetőedzője…
Két év alatt megdöntené a klubcsúcsot
Remek mérkőzése volt a magyar középpályásnak a Manchester City ellen
Egyre több játékosuk lép szintet…
Az utolsó hét bajnokiból csak egyet nyertek meg…
Egyelőre nem kerül sor a frigyre…
A Real Madrid több hatalmas hibát is elkövetett már az átigazolások terén az elmúlt években, viszont az egyik legnagyobb baklövésük egyértelműen Mariano elengedése volt. És az, hogy nem szerezték vissza.
Kép: Goal.com
8 millió euróért igazolt a Lyonba Mariano Diaz tavaly a Real Madridból, hiszen a spanyoloknál nem kapott elég lehetőséget. A támadó aztán bizonyított: tavaly 18 bajnoki gólt termelt és foghatták a fejüket Madridban, hiszen a Real meg éppen csatárgondokkal küzdött. Persze hiába gondolták meg magukat, nem tudták visszahozni: nem raktak visszavásárlási opciót a szerződésébe, így most már jó drágán juthatnának csak hozzá.
A Realnál kivárnak, hiszen Mariano értékesítése esetén a vételár 35%-a hozzájuk kerülne, érdeklődő pedig van bőven. A Premier League-ben több klub is szívesen látná, a Marca viszont úgy értesült, hogy a Sevilla is komolyan fontolgatja a szerződtetését. Még Monchi, a korábbi sportigazgató figyelt fel rá, most pedig lehetőség nyílhat rá, hogy visszacsábítsák a La Ligába.
Mariano állítólag szeretne visszatérni Spanyolországba, nagy álma, hogy spanyol válogatott lehessen – a Transfermarkt adatai szerint viszont egyszer már tagja volt a dominikai válogatottnak, szóval nem lesz ez olyan egyszerű történet. Minden esetre ő kell a csapatnak, Machinnak (az edző) és neki is szüksége van az országra, Sevillában pedig megkaphatná a lehetőséget a bizonyításra.
A Marca úgy tudja, hogy egy 25 millió eurós ajánlatot már visszautasított a Lyon – a franciák 40 milliót szeretnének kapni érte. Ha azt kifizetné a Sevilla, akkor az klubrekord lenne – nem szoktak ennyi pénzt elverni egy játékosra arrafelé.
Bőven volt esélye lezárni a mérkőzést az andalúz csapatnak!
Remek formában van a fővárosi alakulat…
Sallai Roland kezdőként lépett pályára és csak az utolsó percekben cserélte le őt vezetőedzője…
Két év alatt megdöntené a klubcsúcsot
Semmit nem bíztak a véletlenre…
Remek mérkőzése volt a magyar középpályásnak a Manchester City ellen
Egyre több játékosuk lép szintet…
Az utolsó hét bajnokiból csak egyet nyertek meg…
Egyelőre nem kerül sor a frigyre…
A játékos eddig mindössze egy alkalommal tudott pályára lépni a sérülése miatt…
A játékos rettenetes számokat produkál…
Fejsérülését követően visszament a pályára…
Az olasz mester a horvát középpályását méltatta…
Másfél év után ismét elhagyta nevelőegyesületét…
A német címvédőnél már nem számít alapembernek…
Az új megállapodása 2029 nyaráig szól!
A 36 esztendős játékos többek között megfordult korábban az Arsenalban és a West Hamben
A horvát középpályásnak 39 évesen is akad még erő a lövésében…
Nem jött be a spanyol élvonal Endrick riválisának…
Fellélegezhetnek a spanyol fővárosban…
Akár már hétfőn bejelenthetik az átigazolását…
Újabb gól a brazil klasszistól a Santosban, ráadásul nem is akármilyen!
Megvan Robbie Keane első győzelme a bajnokságban…