Bőven volt esélye lezárni a mérkőzést az andalúz csapatnak!
Remek formában van a fővárosi alakulat…
Sallai Roland kezdőként lépett pályára és csak az utolsó percekben cserélte le őt vezetőedzője…
Két év alatt megdöntené a klubcsúcsot
Remek mérkőzése volt a magyar középpályásnak a Manchester City ellen
Egyre több játékosuk lép szintet…
Az utolsó hét bajnokiból csak egyet nyertek meg…
Egyelőre nem kerül sor a frigyre…
A Real Madrid Chelseanél kölcsönben lévő középpályása, Mateo Kovacic a The Sunnak beszélt arról, hogy posztján az egyik legkiválóbb játékos a Manchester United legendája, Paul Scholes volt.
Paul Scholes, a Manchester United történelmének legendás játékosa hatalmas nyomot hagyott maga után a futball történelmében. A 2013-ban visszavonult középpályás a „Vörös Ördögökkel” mindent megnyert, amit csak lehetett és több, mint 700 mérkőzésen húzhatta magára a United mezét. Klubhűsége és kimagasló játékintelligenciája miatt nem is csoda, hogy sok-sok mai labdarúgó elé példát állít. Köztük Mateo Kovacic számára is, aki elárulta, hogy rendszeresen tanulmányozza Scholes játékát.
„Minden játékosnak saját magának kell lennie. – kezdte a Kovacic. De számomra Scholes volt az egyik legjobb. Elképesztő volt. Még mindig élvezem nézni a videóit YouTube-on. Néha csak hazamegyek és őt nézem, hogy valami újat tanuljak. Megvolt mindene, ő volt a modern középpályás. Gólokat lőtt, jól védekezett és szerelt. Nem akarok senkit sem másolni, de imádom a játékát. Persze másokat is tanulmányozok, hogy mit tudnék még jobban csinálni. Modricot és Iniestát is gyakran elemzem.” – árulta el Kovacic.
A horvát Scholes dicséretén kívül saját magára is kitért önkritikusan és elmondta, hogy miben szeretne még fejlődni.
„A probléma a karrieremmel, hogy nem lövök elég gólt. Ez az a valami, amiben még fejlődnöm kell.”– zárta mondandóját Kovacic.
Bőven volt esélye lezárni a mérkőzést az andalúz csapatnak!
Remek formában van a fővárosi alakulat…
Sallai Roland kezdőként lépett pályára és csak az utolsó percekben cserélte le őt vezetőedzője…
Két év alatt megdöntené a klubcsúcsot
Semmit nem bíztak a véletlenre…
Remek mérkőzése volt a magyar középpályásnak a Manchester City ellen
Egyre több játékosuk lép szintet…
Az utolsó hét bajnokiból csak egyet nyertek meg…
Egyelőre nem kerül sor a frigyre…
A játékos eddig mindössze egy alkalommal tudott pályára lépni a sérülése miatt…
A játékos rettenetes számokat produkál…
Fejsérülését követően visszament a pályára…
Az olasz mester a horvát középpályását méltatta…
Másfél év után ismét elhagyta nevelőegyesületét…
A német címvédőnél már nem számít alapembernek…
Az új megállapodása 2029 nyaráig szól!
A 36 esztendős játékos többek között megfordult korábban az Arsenalban és a West Hamben
A horvát középpályásnak 39 évesen is akad még erő a lövésében…
Nem jött be a spanyol élvonal Endrick riválisának…
Fellélegezhetnek a spanyol fővárosban…
Akár már hétfőn bejelenthetik az átigazolását…
Újabb gól a brazil klasszistól a Santosban, ráadásul nem is akármilyen!
Megvan Robbie Keane első győzelme a bajnokságban…