Bőven volt esélye lezárni a mérkőzést az andalúz csapatnak!
Remek formában van a fővárosi alakulat…
Sallai Roland kezdőként lépett pályára és csak az utolsó percekben cserélte le őt vezetőedzője…
Két év alatt megdöntené a klubcsúcsot
Remek mérkőzése volt a magyar középpályásnak a Manchester City ellen
Egyre több játékosuk lép szintet…
Az utolsó hét bajnokiból csak egyet nyertek meg…
Egyelőre nem kerül sor a frigyre…
Mauricio Pochettino maximálisan elégedett volt mind az eredménnyel, mind pedig csapata Borussia Dortmund elleni teljesítményével – Tegyük hozzá gyorsan, joggal tehette mindezt.
(Kép: goal.com)
“Jó érzések kavarognak bennem. Az emberek gyakran hajlamosak a Tottenham esetén a Johan Cruyff Barcelonájára, vagy Arrigo Sacchi AC Milanjára asszociálni. Büszkeséggel töltenek el bennünket az ilyesfajta hasonlatok. Ugyanakkor az is igaz, hogy más esetben nem egyszer alábecsülnek minket.” – Idézi az argentin menedzser meccs utáni szavait a Sky Sports.
“Azt hiszem, sokszor sokkal jobban játszunk annál, mint ahogyan azt sokan látják. Persze tudom, hogy nem lehet mindenkinek megfelelni. Személy szerint nagyon boldog vagyok a teljesítményünk láttán, és azzal, amilyen körülmények között elértük ezt.” – Foyltatta Pochettino, utalva arra, hogy két kulcsjátékosa, Harry Kane és Dele Alli sem játszhatott a BVB ellen.
“Sok minden történt, de mi mégis harcban állunk több fronton is, eredményesek is vagyunk, ami külön büszkeség a számomra. A játékosaim igazi harcosok, történjék bármi a későbbiekben, minden elismerés megilleti őket. Hihetetlen az, amit az idei szezonban eddig sikerült elérnünk!” – Így a 46 esztendős szakember, aki egyébként a következőképpen summázta a Dortmund elleni diadalt:
“Az első félidőben voltak nehézségeink. Úgy tűnt, nincs meg a kellő önbizalmunk ahhoz, hogy jól futballozzunk. Kapkodtunk, hiányzott a magabiztosság, csapkodó volt a játékunk. A szünet után sikerült feljavulnunk, mind támadásban, mind védekezésben más dimenziót képviseltünk. Nagy győzelmet arattunk, elégedettek is vagyunk. De nem szabad elfelejtenünk, hogy a 3:0 ellenére egy olyan csapat otthonában játsszuk a visszavágót, mint a Borussia Dortmund. Sok munka vár még ránk!”
Bőven volt esélye lezárni a mérkőzést az andalúz csapatnak!
Remek formában van a fővárosi alakulat…
Sallai Roland kezdőként lépett pályára és csak az utolsó percekben cserélte le őt vezetőedzője…
Két év alatt megdöntené a klubcsúcsot
Semmit nem bíztak a véletlenre…
Remek mérkőzése volt a magyar középpályásnak a Manchester City ellen
Egyre több játékosuk lép szintet…
Az utolsó hét bajnokiból csak egyet nyertek meg…
Egyelőre nem kerül sor a frigyre…
A játékos eddig mindössze egy alkalommal tudott pályára lépni a sérülése miatt…
A játékos rettenetes számokat produkál…
Fejsérülését követően visszament a pályára…
Az olasz mester a horvát középpályását méltatta…
Másfél év után ismét elhagyta nevelőegyesületét…
A német címvédőnél már nem számít alapembernek…
Az új megállapodása 2029 nyaráig szól!
A 36 esztendős játékos többek között megfordult korábban az Arsenalban és a West Hamben
A horvát középpályásnak 39 évesen is akad még erő a lövésében…
Nem jött be a spanyol élvonal Endrick riválisának…
Fellélegezhetnek a spanyol fővárosban…
Akár már hétfőn bejelenthetik az átigazolását…
Újabb gól a brazil klasszistól a Santosban, ráadásul nem is akármilyen!
Megvan Robbie Keane első győzelme a bajnokságban…