Chelsea: a Barca és az Atletico ajánlatát is visszautasították a támadóért – sajtóhír
Hiába jár le a szerződése jövőre, a Chelsea idén sem szeretné elengedni Williant.
(forrás: talksport.com)
A Barcelona és az Atletico Madrid is hiába tett 35 millió eurós ajánlatot a Chelsea asztalára, az angol élvonalban szereplő klub ragaszkodik brazil támadójához.
Hiába végzett a két spanyol gigász az első és a második helyen, Diego Simeone és Ernesto Valverde is erősítés után kutat a játékospiacon. Míg a Barcelona csapata már tavaly nyáron is Willian megszerzésén ügyködött, addig a spanyol fővárosban a neves távozókat szeretné pótolni a klub.
Willian az egy év múlva lejáró szerződése miatt mindkét klubnak olcsó és minőségi választás lehetne, azonban a londoni klub vezetősége a Sky Sports News értesülései szerint inkább jövőre ingyen engedné el játékosa kezét, mintsem Eden Hazard távozását követően egy nyár alatt második sztárjátékosát is elveszítse.