Site icon Fociclub

Solskjaer Fernandest dícséri

Vasárnap a Manchester United hazai pályán simán legyőzte a Watford csapatát (Bővebben itt) , a „Vörös Ördögök” húzóembere pedig az újonnan érkező, Bruno Fernandes volt. 

A portugál sztár góllal és gólpasszal vette ki a részét a diadalból. Nem véletlenül őt méltatta a „főnök”, Ole Gunnar Solskjaer is a mérkőzést követően:

„A mai piaci viszonyokat ismerve egy rendkívül jó üzletet csináltunk vele.”

„Sok játékosnak amikor új helyre igazol kell egy kis idő, hogy „belemelegedjen”, ám ő az első naptól kezdve olyan benyomást kelt, mintha régóta hozzánk tartozna. Az első edzésen már magához ragadta a kezdeményezést.”

„Egy kicsit mintha Scholes és Veron keverékét látnám. A hozzáállás, a „fordulatszám” tiszta Veron és Scholes.”

„Egyszerűen fantasztikus. Megmutatta, hogy milyen játékos, egy igazi Manchester United karakter, aki vezeti a csapatot az Old Traffordon.”

Nem akármilyen dicséret ez a norvégtól, az biztos, hogy ő a legnagyobb karakterekkel játszhatott együtt anno, tehát nem a levegőbe beszél, amikor ezt a témát érinti.

Exit mobile version