A játékos egy ütközés után összeesett a pályán
Naby Keita is bemutatkozhatott az NB I-ben…
Továbbra is magabiztosan vezetik a tabellát a bajorok
Átmenetileg 11 pontosra növelte előnyét Arne Slot csapata!
A Vasas felkapaszkodott az első két helyezett mögé…
Ezúttal is hibátlanul működött Carlo Ancelotti rendszere…
Az amszterdamiak már öt ponttal vezetik a bajnokságot…
Edersonnak esélye sem volt a hárításra!
Kétgólos hátrányból jött vissza Marco Rose csapata, de a győzelem már nem jött össze!
Egy 12 perces rövidzárlat jelentette a vendégek vesztét!
A Bajnokok Ligája ötödik csoportkörének szerdai játéknapján a Chelsea Olivier Giroud mesternégyesével magabiztos sikert aratott a Sevilla otthonában, hasonlóan a Juventus gárdájához, amely a Dinamo Kijevnek rúgott egy hármast.
A Chelsea és a Sevilla összecsapását illetően vérre menő tétről nem beszélhetünk, hiszen mindkét gárda biztos továbbjutóként várta a fordulót – igaz, a csoportelsőségért megküzdhettek a felek. A londoni Kékek már a 8. percben vezetéshez jutottak, méghozzá a rendszeresen bizonyító Olivier Giroud révén. Az andalúziaiak sem voltak veszélytelenek az első játékrészben, de Édouard Mendy kapus eszén nem tudtak túljárni. Ellenben a hazaiak portásával, akivel a fordulást követően Giroud még háromszor kibabrált, így a világbajnok francia csatár lett a BL történetének legidősebb mesterhármast, illetve mesternégyest szerző játékosa. Frank Lampard alakulata tehát 13 pontjával vezeti az E jelzésű kvartettet az utolsó játékhét előtt.
Sevilla FC – Chelsea FC 0–4 (0-1)
Gólszerző: Giroud (8., 54., 74., 82. – büntető)
Vacas – Navas (Koundé), Gómez, Diego Carlos, Rekik – Rakitic (Torres), Gudelj, Óscar (Jordán) – Vázquez (El Haddadi), En Nesyri, Idrissi (Ocampos).
Mendy – Azpilicueta, Christensen, Rüdiger, Emerson – Kovacic (Ziyech), Jorginho (Gilmour) – Hudson-Odoi, Havertz (Kanté), Pulisic (Mount) – Giroud (Werner).
A találkozó videós összefoglalója:
A csoport aktuális állása:
A Juventus és a Dinamo Kijev találkozóján a torinóiak az esetleges csoportelsőségért, az ukránok pedig az Európa-ligát érő 3. helyért harcolhattak. A Zebrák hozták a kötelezőt hazai pályán, méghozzá Federico Chiesa, Cristiano Ronaldo és Álvaro Morata góljaival. Ronaldo komoly mérföldkőhöz ért, ugyanis felnőtt pályafutása során 750. alkalommal volt eredményes. Andrea Pirlo fiai ugyan magabiztosan begyűjtötték a három pontot, az első helyhez ez is kevés, ugyanis az FC Barcelona továbbra is százszázalékos. A Kijev a zárófordulóban a Ferencvárossal mérkőzik majd meg a második számú európai kupasorozatba való jutásért.
Juventus FC – FK Dinamo Kijev 3–0 (1-0)
Gólszerzők: Chiesa (21.), Ronaldo (57.), Morata (66.)
Szczesny – Demiral (Dragusin), Bonucci (Danilo), De Ligt – Chiesa (Kulusevski), Bentancur (Arthur), McKennie, Alex Sandro – Ramsey (Bernardeschi) – Morata, Ronaldo.
Bushchan – Kedziora, Zabarnyi, Popov, Mykolenko (Karavaev) – Shepelev (Garmash), Sydorchuk, Shaparenko – Tsygankov (Lednev), Verbic (Supriaga), Rodrigues (De Pena).
A találkozó videós összefoglalója:
A csoport aktuális állása:
A játékos egy ütközés után összeesett a pályán
Naby Keita is bemutatkozhatott az NB I-ben…
Továbbra is magabiztosan vezetik a tabellát a bajorok
Átmenetileg 11 pontosra növelte előnyét Arne Slot csapata!
A Vasas felkapaszkodott az első két helyezett mögé…
Ezúttal is hibátlanul működött Carlo Ancelotti rendszere…
Az amszterdamiak már öt ponttal vezetik a bajnokságot…
Edersonnak esélye sem volt a hárításra!
Kétgólos hátrányból jött vissza Marco Rose csapata, de a győzelem már nem jött össze!
Egy 12 perces rövidzárlat jelentette a vendégek vesztét!
Átvette az első csapat irányítását…
A baszk együttes tapad a Barcelona, Real Madrid, Atlético Madrid hármasra, míg a Valladolid egyre reménytelenebb helyzetbe kerül…
Nagyon fontos három pontot gyűjtött be a Como…
A csapatkapitányi karszalagot is megkapta…
James Rodríguezék veretlenül vezetik a bajnokságot…
Mikel Artetának is bele kell(ene) törődnie…
“Innen kell felállnunk, amit csak munkával és összetartással tudunk megtenni….”
Különösen a profi szinten ritkán látható…
A Genoát sikerült legyűrnie a milánói alakulatnak…
Ketten is dupláztak a hat gólt hozó meccsen…
Az idénynyitó nagy részében emberhátrányban játszottak…
A vereséget így sem tudta elkerülni a Grazer AK…
Egy kapushibán ment el a győzelem…
A Kanári-szigetekről három ponttal térhetnek haza a katalánok…
Cunha intézte a Wolvesnak a győzelmet