A Kanári-szigetekről három ponttal térhetnek haza a katalánok…
Cunha intézte a Wolvesnak a győzelmet
A West Ham United góljára nem tudtak válaszolni
“Számomra a nyár az érzelmekről is szól majd…”
Már a törökök ellen pályára léphet…
A Holstein Kiel egyre nehezebb helyzetbe kerül…
Az utolsó előtti helyen álló Venezia sem lehet elégedett a döntetlennel…
Megszegte az előzetes utasítást…
Döntetlen született az alsóházi rangadón…
Veronique Rabiot szerint a tizenegyest elhibázó Kylian Mbappé pökhendin játszott, ennek a véleményének a VIP-páholyban is adott hangot, míg más források szerint a kifakadás csak reakció volt Paul Pogba rokonságának meccs közbeni megjegyzéseire.
(Photo by Denis Doyle – UEFA/UEFA via Getty Images)
Az RMC Sport beszámolója szerint nem csak a kiesés miatt lehetett kínos a hétfő este a franciák számára Bukarestben, ahol 3-3-as döntetlent követően tizenegyesekkel alulmaradtak Svájccal szemben az Eb-nyolcaddöntőben. Veronique Rabiot, Adrien Rabiot édesanyja a VIP-páholyban csapott óriási balhét, kiosztva Kylian Mbappé és Paul Pogba hozzátartozóit. A lap információi szerint már a svájciak egyenlítő gólját követően is összeakadt Rabiot anyja és Pogba családja: Veronique állítólag azt kérdezte meg a középpályás rokonaitól, hogy lehetett ennyire flegma módon elveszíteni a labdát, mint ahogyan az Pogbának sikerült.
Rabiot anyukája ezt követően sem tudott lehiggadni, a meccs végén arra kérte Mbappé apját, hogy mondja el a fiának, hogy a jövőben kevésbé legyen pökhendi és arrogáns. A szóváltás jó 20 perces veszekedéshez vezetett. Az RMC szerint hiába próbálták többen is csillapítani Veronique Rabiot-t, ő nem volt hajlandó leállni a megjegyzésekkel. Többek között néhány újságírót is „elküldött melegebb éghajlatra”, azért, ahogyan Mbappét kezelik. A lap hozzáteszi, Pogba hozzátartozóit sem kellett félteni, akik a meccs közben szintén kelletlen megjegyzésekkel illették Rabiot teljesítményét.
French media reports that Adrien Rabiot's mother insulting Kylian Mbappe's family after he missed the penalty. pic.twitter.com/SBsmJWxMnL
— FOOTBALLFANSSTUFF (@officialffsnews) June 29, 2021
A Kanári-szigetekről három ponttal térhetnek haza a katalánok…
Cunha intézte a Wolvesnak a győzelmet
A West Ham United góljára nem tudtak válaszolni
“Számomra a nyár az érzelmekről is szól majd…”
Már a törökök ellen pályára léphet…
A Holstein Kiel egyre nehezebb helyzetbe kerül…
Az utolsó előtti helyen álló Venezia sem lehet elégedett a döntetlennel…
Megszegte az előzetes utasítást…
Döntetlen született az alsóházi rangadón…
Korosztályos szinten a németek erősítette…
Óriási jövőt jósolnak neki…
“Teljesen össze vannak zavarodva, de tiszta fejjel térnek vissza…”
Hiába lőtte be, edzője azonnal lecserélte…
Neves spanyol szakembert nevezhetnek ki…
Kubatov Gábor csak a szurkolókkal volt elégedett…
Már az első félidőben eldőltek a lényegi kérdések!
Sorozatban negyedik sikerét jegyezte Julian Schuster csapata!
Az MTK 4 góljából 3-at is védők szereztek!
Érvényesítette a papírformát Szarvas Alexandra együttese…
Az elvesztett városi rangadó után telt be a pohár…
Most akkor mit mondott az angol középpályás?
Egyelőre nem tisztázódott, hogy új klubot fog-e keresni…
Nyáron a szerződése utolsó évébe lép!
A Real Madrid elleni visszavágón megsérült védőjére viszont biztosan nem számíthat Pep Guardiola!