A Kanári-szigetekről három ponttal térhetnek haza a katalánok…
Cunha intézte a Wolvesnak a győzelmet
A West Ham United góljára nem tudtak válaszolni
“Számomra a nyár az érzelmekről is szól majd…”
Már a törökök ellen pályára léphet…
A Holstein Kiel egyre nehezebb helyzetbe kerül…
Az utolsó előtti helyen álló Venezia sem lehet elégedett a döntetlennel…
Megszegte az előzetes utasítást…
Döntetlen született az alsóházi rangadón…
Nagyot fordult a világ a spanyol válogatott szövetségi kapitányával, azok után, ahogyan a torna indult a “vörös fúria” számára.
(Photo by UEFA/UEFA via Getty Images)
Mint ismert, Spanyolország két döntetlennel és mindössze egy rúgott góllal indította az Európa-bajnokságot, hogy aztán Szlovákia és Horvátország 5-5 ellen, egyaránt 5-5 gólt szerezve kiszakadjon a gólzsák.
Luis Enrique szövetségi kapitány nem meglepő, hogy optimistán készül a Svájc elleni negyeddöntőre.
“Nehéz mérkőzésre számítok, hiszen a két válogatott jól ismeri egymást. A svájciak ráadásul nagy erőt meríthetnek a Franciaország elleni meccsükből.” – Idézi a Marca Luis Enriquét, aki felelevenítette, hogy a két csapat legutóbb a Nemzetek Ligája csoportkörében 1-1-es döntetlent játszott egymással.
“Svájc remek együttes, masszívan védekeznek, de támadásban is komoly potenciál rejlik bennük.” – Folytatta a spanyol kapitány, aki mint elmondta, nem gondolja, hogy az előző körben egyaránt hosszabbítást játszó két válogatottnak fizikálisan bármilyen problémái lennének.
“Ha mentálisan rendben vagy, fizikálisan is készen állsz egy meccsre. Elvégeztük a szükséges méréseket, az kapott GPS adatok igazán kiválóak. Jó állapotban vagyunk, a 24 játékosból bárki játszhatna! Hogy lesznek e változtatások? Meglátjuk! Remek hangulatban készülünk, egyedül a kapott gólok száma miatt lehet némi csalódottság bennünk, hiszen vétettünk egyéni hibákat. Ettől függetlenül azt gondolom védekezésben is a torna egyik legjobb csapata vagyunk. Egyébként sem láttam olyan válogatottat, amelyre azt mondanám, hogy előttünk jár bármiben is!” – Így Luis Enrique, aki csapata mentális felkészültségét a horvátok ellen nagyot hibázó Unai Simon példájával is szemléltette.
“Nem játszhatod a mártír szerepét! Nem is a hiba számít igazán, hanem az, hogy utána miképpen reagálsz a mérkőzésre. Unai hihetetlen volt, ahogyan kezelte a helyzetet, a következő pillanatban már át is lendült a hibáján!” – Jegyezte meg a spanyol kapitány.
A Svájc – Spanyolország találkozót 18:00-tól az M4 Sport élőben közvetíti!
A Kanári-szigetekről három ponttal térhetnek haza a katalánok…
Cunha intézte a Wolvesnak a győzelmet
A West Ham United góljára nem tudtak válaszolni
“Számomra a nyár az érzelmekről is szól majd…”
Már a törökök ellen pályára léphet…
A Holstein Kiel egyre nehezebb helyzetbe kerül…
Az utolsó előtti helyen álló Venezia sem lehet elégedett a döntetlennel…
Megszegte az előzetes utasítást…
Döntetlen született az alsóházi rangadón…
Korosztályos szinten a németek erősítette…
Óriási jövőt jósolnak neki…
“Teljesen össze vannak zavarodva, de tiszta fejjel térnek vissza…”
Hiába lőtte be, edzője azonnal lecserélte…
Neves spanyol szakembert nevezhetnek ki…
Kubatov Gábor csak a szurkolókkal volt elégedett…
Már az első félidőben eldőltek a lényegi kérdések!
Sorozatban negyedik sikerét jegyezte Julian Schuster csapata!
Az MTK 4 góljából 3-at is védők szereztek!
Érvényesítette a papírformát Szarvas Alexandra együttese…
Az elvesztett városi rangadó után telt be a pohár…
Most akkor mit mondott az angol középpályás?
Egyelőre nem tisztázódott, hogy új klubot fog-e keresni…
Nyáron a szerződése utolsó évébe lép!
A Real Madrid elleni visszavágón megsérült védőjére viszont biztosan nem számíthat Pep Guardiola!