A csapatkapitányi karszalagot is megkapta…
James Rodríguezék veretlenül vezetik a bajnokságot…
Mikel Artetának is bele kell(ene) törődnie…
“Innen kell felállnunk, amit csak munkával és összetartással tudunk megtenni….”
Különösen a profi szinten ritkán látható…
A Genoát sikerült legyűrnie a milánói alakulatnak…
Ketten is dupláztak a hat gólt hozó meccsen…
Az idénynyitó nagy részében emberhátrányban játszottak…
A vereséget így sem tudta elkerülni a Grazer AK…
Egy kapushibán ment el a győzelem…
A Marco Rossi szövetségi kapitány által behívott újoncok izgatottan várják, hogy csatlakozhassanak a magyar labdarúgó-válogatotthoz a jövő héten.
(Photo by Laszlo Szirtesi/Getty Images)
Marco Rossi az észtek elleni felkészülési, valamint a bolgárok elleni Európa-bajnoki selejtezőre készülő keretébe négy olyan játékost hívott be, akinek ez lesz az első összetartása a nemzeti csapatban, s közülük a kapus Demjén Patrik, valamint a támadó Csoboth Kevin és Varga Barnabás is arról beszélt az M1 Nemzeti Sporthíradónak, hogy büszke és boldog, hogy lehetőséget kap a bizonyításra, írja az MTI.
“Nyilván nagyon örültem neki, hiszen minden gyereknek ez az álma. Egyértelműen feldobódtam a hírtől, és várom a jövő heti edzéseket”
– mondta Varga Barnabás, a Paks támadója, aki 17 találattal vezeti az OTP Bank Liga góllövőlistáját.
“Valamilyen szinten talán számítottam rá, olyan 60-40 arányban, de 60 százaléknak gondoltam a nemet. Az biztos, hogy ha kapok játéklehetőséget, próbálom majd meghálálni a bizalmat.”
Csoboth Kevin, az Újpest futballistája elárulta, hogy Marco Rossi korábbi kerethirdetéseit is mindig megnézte a televízióban, most pedig nagyon meglepődött, amikor az ő neve is elhangzott behívott játékosok között.
“Nagyon jólesett és önbizalmat is ad a behívó. Nagy utat tettem meg eddig, és erre büszke vagyok”
– nyilatkozta a csatár, utalva arra, hogy az előző szezonban még a másodosztályú Szeged labdarúgója volt. A játékos azt is elárulta, hogy sokan gratuláltak neki, és a legjobban Szoboszlai Dominik szavainak örült, akivel az utánpótlás korosztályban sokszor játszott együtt.
Demjén Patrikot, a Zalaegerszeg kapusát a bejelentés előtt értesítették Marco Rossi döntéséről, amit szavai szerint még csak most kezd felfogni igazán.
“Most realizálódott bennem így edzés után. Egyelőre még nem volt ezen időm gondolkodni, de nyilván úgy megyek majd Telkibe, hogy megmutassam, mire vagyok képes”
– mondta boldogan a hálóőr, hozzátéve, biztos benne, hogy az első válogatott behívójára mindig büszkén és boldogan fog visszaemlékezni, ahogy azt is megjegyezte, hogy ez egy új út kezdete lehet a számára, és azon fog dolgozni a jövőben, hogy később is meghívják a válogatottba.
A magyar válogatott jövő csütörtökön az észteket, négy nappal később pedig az első Eb-selejtezőn a bolgárokat látja vendégül a Puskás Arénában.
A csapatkapitányi karszalagot is megkapta…
James Rodríguezék veretlenül vezetik a bajnokságot…
Mikel Artetának is bele kell(ene) törődnie…
“Innen kell felállnunk, amit csak munkával és összetartással tudunk megtenni….”
Különösen a profi szinten ritkán látható…
A Genoát sikerült legyűrnie a milánói alakulatnak…
Ketten is dupláztak a hat gólt hozó meccsen…
Az idénynyitó nagy részében emberhátrányban játszottak…
A vereséget így sem tudta elkerülni a Grazer AK…
Egy kapushibán ment el a győzelem…
A Kanári-szigetekről három ponttal térhetnek haza a katalánok…
Cunha intézte a Wolvesnak a győzelmet
A West Ham United góljára nem tudtak válaszolni
“Számomra a nyár az érzelmekről is szól majd…”
Már a törökök ellen pályára léphet…
A Holstein Kiel egyre nehezebb helyzetbe kerül…
Az utolsó előtti helyen álló Venezia sem lehet elégedett a döntetlennel…
Megszegte az előzetes utasítást…
Döntetlen született az alsóházi rangadón…
Korosztályos szinten a németek erősítette…
Óriási jövőt jósolnak neki…
“Teljesen össze vannak zavarodva, de tiszta fejjel térnek vissza…”
Hiába lőtte be, edzője azonnal lecserélte…
Neves spanyol szakembert nevezhetnek ki…