BL: gyönyörű gólt tekert a Bayern kapujába Rodri! – videóval

Mint arról beszámoltunk, a Manchester City 3:0-s győzelmet aratott a Bayern München ellen a Bajnokok Ligája-negyeddöntőjének első felvonásán. A manchesteriek magabiztos sikerének egyik fő letéteményese Rodri volt. A spanyol középpályás ezúttal nem csupán a megszokott védőmunkájával járult hozzá a csapat sikeréhez, hanem egy szépségdíjas találatot is jegyzett. A 27. percben ugyanis, még 0:0-s állásnál Rodri a tizenhatos előterében kapott labdát, majd miután kicselezte Musialát, ballal 24-25 méterről védhetetlenül tekert Sommer hálójába. A svájci kapus ugyan nyújtózkodott a levegőben, de esélye sem volt a hárításra. Rodrinak pályafutása során ez volt az első gólja a BL-ben, ami mondhatni, hogy igen emlékezetesre sikeredett.