PL: a Crystal Palace védőjének bombagólja okozta a Manchester United vesztét! – videóval

Az angol bajnokság (Premier League) 7. fordulójának szombati játéknapján a Manchester United hazai pályán 1:0-s vereséget szenvedett a Crystal Palace ellen. A találkozó egyetlen gólja az első félidőben született, ráadásul egy igen szép találatot láthatott az Old Trafford közönsége. A 25. percben szabadrúgást végezhetett el oldalról a Palace, Eze középre tekert labdájába bele tudtak csúsztatni a védők, a labda viszont így pont Andersen elé került a hosszú oldalon, a védő pedig kapásból 10-11 méterről a léc alá vágta a játékszert. A lövésre ugyan elvetődött Onana, de a hárításra esélye sem volt. A United így a 4. vereségét is elszenvedte a szezonban, pedig még csak a 7. fordulónál járunk.