A játékos egy ütközés után összeesett a pályán
Naby Keita is bemutatkozhatott az NB I-ben…
Továbbra is magabiztosan vezetik a tabellát a bajorok
Átmenetileg 11 pontosra növelte előnyét Arne Slot csapata!
A Vasas felkapaszkodott az első két helyezett mögé…
Ezúttal is hibátlanul működött Carlo Ancelotti rendszere…
Az amszterdamiak már öt ponttal vezetik a bajnokságot…
Edersonnak esélye sem volt a hárításra!
Kétgólos hátrányból jött vissza Marco Rose csapata, de a győzelem már nem jött össze!
Egy 12 perces rövidzárlat jelentette a vendégek vesztét!
A FIFA elnöke vasárnap megnevezte a soron következő, 2026-os világbajnokság legfontosabb mérkőzéseinek helyszíneit…
(Photo by Mauricio Salas/Jam Media/Getty Images)
A FIFA elnöke, Gianni Infantino bejelentette, hogy az első alkalommal három országban, az Egyesült Államokban, Kanadában és Mexikóban megrendezésre kerülő első 48 csapatos világbajnokság nyitómeccsét a mexikóvárosi Estadio Aztecában, a döntőjét pedig a New Jersey-i MetLife Stadionban játsszák 2026-ban.
A 87 523 néző befogadására alkalmas mexikói arénában játszották az 1970-es és az 1986-os, Mexikóban rendezett vb-k döntőit. Illetve mindkét alkalommal ott rendezték meg a torna első meccsét is, méghozzá mindkét alkalommal május 31-én. Tehát a két év múlva esedékes lesz a harmadik vb-nyitómeccs az Aztecában.
A döntő helyszínéül kijelölt MetLife Stadion az NFL-ben szereplő New York Giants és New York Jets otthona, és 82 500 néző befogadására alkalmas.
Vasárnap az is kiderült, hogy az elődöntőket a texasi Arlingtonban található AT&T Stadionban és az atlantai Mercedes-Benz Stadionban tartják, míg a bronzmérkőzésre Miamiban, a Hard Rock Stadionban kerül sor.
Az első ízben három ország által rendezendő világbajnokságon 11 amerikai (Seattle, San Francisco, Los Angeles, Kansas City, Dallas, Atlanta, Houston, Boston, Philadelphia, Miami és New York) mellett a mexikói Guadalajara, Monterrey, Mexikóváros, valamint két kanadai város, Vancouver és Toronto lesz a házigazda.
A létszámbővítés értelmében 13 helyett 16 európai válogatott vehet részt a tornán, az afrikai kontinenst képviselő csapatok számát ötről kilencre emelték, míg Ázsiából az eddigi négy vagy öt kijutó helyett immár nyolc vagy kilenc ország szerepelhet a pótselejtezők függvényében. Észak-Amerikából várhatóan a három rendezőn kívül további három válogatott automatikusan, egy hetedik résztvevő pedig interkontinentális pótselejtezőn harcolhatja ki a részvételt. A dél-amerikai kontinens az eddigi négy helyett immár hat automatikus résztvevőt delegál a tornára, a hetedik pedig ugyancsak pótselejtezőt vívhat. Mindemellett az óceániai első ugyancsak kvótát kap, a másodikra pedig pótselejtező vár.
A játékos egy ütközés után összeesett a pályán
Naby Keita is bemutatkozhatott az NB I-ben…
Továbbra is magabiztosan vezetik a tabellát a bajorok
Átmenetileg 11 pontosra növelte előnyét Arne Slot csapata!
A Vasas felkapaszkodott az első két helyezett mögé…
Ezúttal is hibátlanul működött Carlo Ancelotti rendszere…
Az amszterdamiak már öt ponttal vezetik a bajnokságot…
Edersonnak esélye sem volt a hárításra!
Kétgólos hátrányból jött vissza Marco Rose csapata, de a győzelem már nem jött össze!
Egy 12 perces rövidzárlat jelentette a vendégek vesztét!
Átvette az első csapat irányítását…
A baszk együttes tapad a Barcelona, Real Madrid, Atlético Madrid hármasra, míg a Valladolid egyre reménytelenebb helyzetbe kerül…
Nagyon fontos három pontot gyűjtött be a Como…
A csapatkapitányi karszalagot is megkapta…
James Rodríguezék veretlenül vezetik a bajnokságot…
Mikel Artetának is bele kell(ene) törődnie…
“Innen kell felállnunk, amit csak munkával és összetartással tudunk megtenni….”
Különösen a profi szinten ritkán látható…
A Genoát sikerült legyűrnie a milánói alakulatnak…
Ketten is dupláztak a hat gólt hozó meccsen…
Az idénynyitó nagy részében emberhátrányban játszottak…
A vereséget így sem tudta elkerülni a Grazer AK…
Egy kapushibán ment el a győzelem…
A Kanári-szigetekről három ponttal térhetnek haza a katalánok…
Cunha intézte a Wolvesnak a győzelmet