BL: Fede Valverde Manchester City elleni találatát választották a szezon legszebb góljának – videóval

Véget ért a 2023/24-es Bajnokok Ligája szezon a Real Madrid győzelmével. Az UEFA már bejelentette az idény legjobb játékosait, és azt a tizenegy játékost is, akik a sorozat álomcsapatát alkotják, most pedig az is kiderült, hogy mi volt az a tíz gól, amely a legszebb volt a szezon során. Itt is a Real Madrid győzedelmeskedett, hiszen a legszebb találatnak Federico Valverde gólját választották, amit áprilisban a negyeddöntő első mérkőzésén, a Manchester City ellen szerzett, mely mérkőzés végül 3-3-as döntetlennel ért véget. A TOP3-ban ott van azonban még a Barcelona támadója, Raphinha gólja a negyeddöntőben a PSG ellen, illetve Niclas Füllkrug fejese a legjobb nyolc között az Atlético Madrid elleni visszavágón.

A 2023/24 Bajnokok Ligája-szezon legszebb góljai:

1. Federico Valverde (Real Madrid 3-3 Man City) – negyeddöntő első mérkőzés, 2024.04.09.

2. Raphinha (PSG 2-3 Barcelona) – negyeddöntő első mérkőzés, 2024.04.10

3. Niclas Füllkrug (Borussia Dortmund 4-2 Atlético Madrid) – negyeddöntő visszavágó, 2024.04.16.

4. Phil Foden (Real Madrid 3-3 Man City) – negyeddöntő első mérkőzés, 2024.04.09.
5. Bruma (Union Berlin 2-3 Braga) – csoportkör, 2023.10.03.
6. Kylian Mbappé (Real Sociedad 1-2 PSG) – nyolcaddöntő visszavágó, 2024.03.05
7. Rodrygo (Real Madrid 4-2 Napoli) – csoportkör, 2023.11.29
8. Jude Bellingham (Napoli 2-3 Real Madrid) – csoportkör, 03/10/2023
9. Tete (Galatasaray 2-2 Koppenhága) – csoportkör, 2023.09.20
10. Alphonso Davies (Real Madrid 2-1 Bayern München) – elődöntő visszavágó, 2024.05.08.

(Borítókép: Photo by Pedro Castillo/Real Madrid via Getty Images)