Serie A: Vlahovic duplázott, ismét könnyedén nyert a Juventus! – videóval

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 2. fordulójában a Thiago Motta vezette Juventus a Paolo Zanetti által irányított Hellas Verona vendégeként lépett pályára…

(Photo by Alessandro Sabattini/Getty Images)

A 18. percben Locatelli eresztett meg egy távoli lövést, melyet Montipo bravúrral hárítani tudott. A 28. percben már megtörte a gólcsendet a Juventus, Yildiz átadása után Vlahovic került ziccerbe, aki több védő nyomása ellenére a hálóba gurított (0-1). A 39. percben növelte előnyét Thiago Motta legénysége, Mbangula beadását követően Savona bólintott a Hellas kapujába (0-2). Az első félidőben nem született több találat, a torinói gárda megnyugtató előnyből várhatta a folytatást.

A fordulás után gyorsan háromgólosra növelte a különbséget a Juventus, az 52. percben Tchatcoua rúgta fel a tizenhatoson belül Mbangulát, a játékvezető pedig büntetőt ítélt. A tizengyest Dusan Vlahovic értékesítette rendkívül magabiztosan (0-3). A 61. percben Kenan Yildiz előtt adódott lehetőség, a török tehetség nem túl erős lövését könnyedén hárította Montipo. A Juventus teljesen megérdemelten húzta be a három pontot a Hellas otthonában.

Hellas Verona – Juventus 0-3 (0-2)