Serie A: fordulatos mérkőzésen szerzett pontot a Lazio otthonában az AC Milan! – videóval

Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Serie A) 3. fordulójában a Paulo Fonseca vezette AC Milan a Marco Baroni által irányított Lazio vendégeként lépett pályára…

(Photo by Ivan Romano/Getty Images)

A vezetést korán megszerezte az AC Milan, a 8. percben Pulisic szöglete után Pavlovic bólintott Provedel kapujába (0-1). Az első félidőben végül a szerb hátvéd gólja volt az egyetlen, így Fonseca legénysége előnyből várhatta a második játékrészt. A fordulás után több találat is született, ráadásul a Lazio fordítani tudott. A 62. percben Tavares átadását követően Castellanos vette be Maignan kapuját (1-1), majd a 66. percben Nuno Tavares újabb előkészítése után ezúttal Boulaye Dia volt eredményes (2-1). Az előnynek nem örülhetett sokáig Baroni együttes, a 72. percben egy gyönyörű akció végén a csereként nemrég beállt Rafael Leao egyenlített az AC Milan részéről (2-2). Ezzel be is állt a találkozó végeredménye, Paulo Fonseca legénysége 3 fordulót követően továbbra is nyeretlen.

Lazio – AC Milan  2-2 (0-1)
Stadio Olimpico (Róma); Vezette: Davide Massa
Castellanos (62.), Dia (66.) ill. Pavlovic (8.), Leao (72.)