PL: gyönyörű gólt tekert a Wolves ellen a Manchester City védője! – videóval

Az angol bajnokság (Premier League) 8. fordulójának vasárnapi játéknapját a Wolverhampton és a Manchester City összecsapása nyitotta. A mérkőzésen nagyon korán, már a 7. percben előnybe kerültek a hazaiak Larsen góljával. A találkozó jelentős részében a City akarata érvényesült, de a hazai védők, illetve José Sá is jól állta a sarat. A jeget végül a 33. percben tudta megtörni a címvédő, méghozzá Josko Gvardiol révén. A horvát játékos Dokutól kapta meg a labdát a tizenhatos előterében, majd 18-19 méterről a ballábas védő jobbal célba vette a kaput, amit kiválóan kivitelezett, ugyanis José Sá hiába vetődött a lövésre, csak ujjheggyel tudott beleérni a játékszerbe, ami így védhetetlenül vágódott a bal felső sarokba! A 22 éves játékos ezzel második gólját jegyezte a szezonban.